Trimite

asistant manager cu contabilitate primara

Descriere

Studii si Experienta:

- Studii superioare;
- Cunostinte economice generale;
- Operare calculator;
- Limbi straine: Engleza – nivel avansat.

Profilul candidatului:

- Orientare spre client;
- Abilitati excelente de comunicare;
- Cooperare, lucru in echipa;
- Obisnuinta de a lucra intr-un mediu operativ;
- Organizare, atentie la detalii;
- Hotarare si perseverenta in rezolvarea sarcinilor;
- Orientare spre rezultat;
Descrierea jobului
- Realizeaza evidenta pentru corespondenta documentelor primite / trimise in interiorul firmei si repartizarea acesteia in functie de decizia directorului;
- Primeste si transmite apelurile telefonice
- Redacteaza documentele (corespondenta, prezentari, etc) ce privesc problemele zilnice ale organizarii;
- Asigura organizarea eficienta a activitatii entitatii
- Planifica si administreaza necesarul de materiale consumabile pentru birou / rechizite, asigurand distribuirea catre personalul entitatii;
- Acorda asistenta la munca de birotica pentru personalul entitatii;
- Realizeaza formalitatile necesare pentru achitarea diverselor facturi;
- Claseaza documentele normative.

Anunturi recomandate

Mesaj
Adauga CV

Fisierele acceptate sunt: doc, docx, pdf cu o marime maxima de 10Mb.