Vei fi notificat de cate ori:

Atentionare!

Pentru a aplica cu CV trebuie sa ai completat minim 60%.
Vei fi redirectionat spre pagina de editare Micro CV.

Completeaza MicroCV

Sunt interesat/a de acest loc de munca.
Va trimit in atasament CV-ul meu.

Poti edita MicroCv-ul tau aici inainte sa il trimiti.

Trimite

Personal Curatenie

Specificatii
Numele companiei SC MY FACILITY S.R.L.
Tip job full time
Carnet conducere B
Descriere

Descrierea postului
Căutăm personal să se alăture echipei noastre!
În calitate de angajat la compania noastră, veți fi responsabili pentru îngrijirea facilităților noastre și veți efectua diverse activități de curățenie si întreținere pentru imobile (scari de bloc si birouri) situate in zona Girocului-Braytim Timisoara si Giroc.

Rezumatul jobului
- efectueaza o varietate de activități de curățare și întreținere.
- va fi responsabil pentru menținerea tuturor spațiilor ingrijite și ordonate.
- obligațiile vor include aspirarea, curățarea, spalarea suprafețelor, stergerea prafului, curatarea ferestrelor, lifturilor, eliminarea gunoiului si intretinerea tuturor echipamentelor si produselor de curatare.

Cerinte
- atenția la detalii și o atitudine pozitivă este o necesitate
- punctual si dedicat muncii și îndatoririlor
- abilitatea de a lucra bine singur sau in echipă
- acorda atenție detaliilor la curățare
- organizat și capabil să urmeze un program
- permis conducere categoria B (optional)

Ce se ofera
- salariu 2300 lei net
- bonusuri de activitate
- mediu de lucru placut

    Aplica acum cu MicroCV