Trimite

SEF ECHIPA DEPOZIT

Descriere

Candidatul ideal
- Studii superioare;
- Experienta in activitate constituie un avantaj;
- Minim 3 ani experienta anterioara de coordonare intr-un departament operational/logistic;
- Abilitati de organizare si comunicare;
- Viziune strategica;
- Cunostinte avansate de operare PC;
- Spirit de echipa, dinamic, tenace.

Descrierea jobului
- Intocmirea de rapoarte de activitate si analiza specifice departamentului;
- Monitorizarea proceselor interne, urmarirea termenelor limita si realizarea obiectivelor propuse;
- Mentinerea legaturii cu parteneri, subcontractanti si cu membri ai altor departamente;
- Solutionarea diverselor probleme aparute in realizarea proiectelor si informarea la timp a echipei de management si/sau persoanelor responsabile de proiect despre dificultatile intampinate;
- Implementarea procedurilor la nivel de departament si gestionarea documentelor din cadrul acestuia.

Descrierea companiei
Helen Prest International SRL este o companie înființată în anul 2013, cu capital integral privat românesc, ce își desfășoară activitatea în domeniul serviciilor de furnizare și managementul forței de muncă.
Helen Prest International SRL dispune de personal de specialitate cu o solidă pregatire profesională, experimentat și motivat de realizările obținute și de perspectivele existente.
Suntem un colectiv tănar, generator de idei constructive, aflat in permanentă interacțiune și urmărind satisfacerea în totalitate a cerințelor clienților prin serviciile aduse în folosul acestora.
Acest lucru este posibil grație calificării, ambiției și orientarii către nou a colectivului nostru.

Mesaj
Adauga CV

Fisierele acceptate sunt: doc, docx, pdf cu o marime maxima de 10Mb.