Vei fi notificat de cate ori:

CV-ul tău nu este încă complet.

Completează-ți CV-ul în doar câteva minute!
Odată completat CV-ul poți aplica de câte ori dorești cu un singur click.
Completează CV

Buna ziua, sunt interesat/a de acest loc de munca.
Va trimit in atasament CV-ul meu.

Poti edita Cv-ul tau aici inainte sa il trimiti.

Trimite

Angajam Corespondent comercial

Specificatii
Numele companiei Lampia Rom
Tip job full time
Descriere

Responsabilitati:

- Asigurarea relatiei companiei cu clientii referitor la comenzi si livrari;

- Analizarea corecta si completa a tuturor cerintelor clientului;

- Intocmirea ofertelor comerciale;

- Intretinerea datelor legate de comenzi/forecast/clienti in sistemul ERP;

- Urmarirea comenzilor plasate de clienti si asigurarea livrarii la timp a acestora;

- Planificarea si organizarea exporturilor de produse finite.

Cerinte:

- Absolvent studii superioare

- Cunostinte bune de Limba engleza

- Cunostinte operare PC, Excel, Email

- Experienta intr-o pozitie similara constituie avantaj

Beneficii:

- Salariu atractiv;

- Tichete de masă;

- Munca intr-o companie in plina ascensiune;

- Posibilitate de crestere in cadrul companiei.

Descrierea companiei:

Lampia Rom SRL ofera oportunitate de dezvoltare profesională in cadrul unei companii multinationale, producatoare de mase plastice, care ofera un mediu de lucru placut, intr-un colectiv tanar si dinamic, stabilitate si o prezenta indelungata in Arad.

    Aplica acum cu CV