Vei fi notificat de cate ori:

Atentionare!

Pentru a aplica cu CV trebuie sa ai completat minim 60%.
Vei fi redirectionat spre pagina de editare Micro CV.

Completeaza MicroCV

Sunt interesat/a de acest loc de munca.
Va trimit in atasament CV-ul meu.

Poti edita MicroCv-ul tau aici inainte sa il trimiti.

Trimite

Gestionar active si echipa tehnicieni

Specificatii
Numele companiei Nordic Food
Tip job full time

Nordic Food cauta candidati in vederea ocuparii pozitiei de Gestionar active si echipa tehnicieni (echipamente cafea, vitrine frigorifice, cuptoare patiserie, echipamente grill, piese de schimb aferente).

Localizare job: sat Bacu, comuna Joita, judetul Giurgiu.

Responsabilitati:

Asigura receptia cantitativa si calitativa a activelor si a pieselor de schimb aferente, in conformitate cu documentele de insotire/aprovizionare si informeaza departamentul de achizitii de eventualele neconformitati;
Asigura evidenta miscarii activelor prin inregistrarea in programul de gestiune dedicat;
Urmareste efectuarea instalarilor si a dezinstalarilor la/de la clienti si verfica/inregistreza documentatia aferenta;
Centralizeza necesarul de piese de schimb pentru active si transmite comenzile catre dep achizitii;
Colaboreaza cu dep vanzari in preluarea solicitarilor de interventie la echipamentele instalate la clienti;
Coordoneaza echipa de tehnicieni:
- planifica deplasarile la clienti pentru mentenanta echipamentelor;
- planifica reparatiile activelor existente in depozit;
- tine evidenta interventiilor efectuate si a pieselor de schimb/consumabilelor folosite
- urmareste conformitatea rapoartelor de activitate, foi parcurs;
Se asigura de buna depozitare a activelor din depozit a.i sa se evite deteriorarea acestora si asigura securitatea lor inclusiv contra furturilor;
Asigura pregatirea la timp a activelor solicitate pentru instalare conform comenzilor primite si se asigura ca acestea corespund calitativ/stare buna de functionare;
Intocmeste rapoarte periodice privind situatia activelor;
Participa la inventarierea anuala si asigura suportul pentru desfasurarea controalelor periodice.

Competente: initiativa, orientare catre rezolvarea problemelor, capacitate foarte buna de organizare si coordonare.

Cunostinte si aptitudini necesare:
Cunoasterea documentelor de evidenta a gestiunii.
Cunoasterea/intelegerea fluxului de marfa din gestiune.
Cunostinte operare PC (calcul tabelar), avantaj programe de gestiune

Studii: studii superioare avantaj

Experienta esentiala: minim 1 an intr-o pozitie similara: responsabil active/coordonare echipa tehnicieni.

Ti-am trezit interesul sau esti curios pentru mai multe detalii? Da-mi un semn la numarul de telefon alocat anuntului sau trimite-ne aici un CV.

    Aplica acum cu MicroCV