Vei fi notificat de cate ori:

MicroCv-ul tău nu este încă complet.

Durează doar câteva minute să îl completezi.
Partea bună este că îl completezi o singură dată și poți aplica rapid, de câte ori dorești, cu acesta.
Completeaza MicroCV Durează doar câteva minute

Sunt interesat/a de acest loc de munca.
Va trimit in atasament CV-ul meu.

Poti edita MicroCv-ul tau aici inainte sa il trimiti.

Trimite

Gestionar

Specificatii
Numele companiei Kinderzukunft-Fundatia Rudolf Walther-Filiala din Timisoara
Tip job full time
Descriere

Candidatul ideal:
-Studii medii (de preferat superioare).
-Experienta in gestionare.
-Spirit de echipa.
-Persoana pozitiva si organizata.

Descrierea jobului:
-Asigurarea pastrarii banilor si a altor valori in siguranta.
-Asigurarea pastrarii in magazie in conditii de siguranta a tuturor bunurilor materiale pe care le are in primire.
-Mentinerea sistemelor de control stoc la zi si asigurarea acuratetei inventarului.
-Asigura receptia marfurilor.

Oferta:
Pachet salarial(salariu, tichete de masa, o masa/zi, abonament Ratt). Mediu de lucru placut.

    Aplica acum cu MicroCV