Vei fi notificat de cate ori:

Atentionare!

Pentru a aplica cu CV trebuie sa ai completat minim 60%.
Vei fi redirectionat spre pagina de editare Micro CV.

Completeaza MicroCV

Sunt interesat/a de acest loc de munca.
Va trimit in atasament CV-ul meu.

Poti edita MicroCv-ul tau aici inainte sa il trimiti.

Trimite

Angajam SPECIALIST LICITATII ECHIPAMENTE MEDICALE

Specificatii
Numele companiei Brokmed SRL
Tip job full time

Descrierea postului
CERINTE:
- absolvent studii superioare (drept sau administratie publica)
- cunosterea legislatiei nationale aplicabila in domeniul achizitiilor publice
- Diploma de Expert achizitii publice
- Experienta in Achizitii publice minim 2 ani
- cunostinte bune de operare PC
- persoana responsabila, ordonata, organizata, atenta la detalii
- spirit de echipa
- cunoasterea limbii engleze
- domiciliu stabil in Sfantu Gheorghe

RESPONSABILITATI:
- monitorizeaza si urmareste oportunitati de licitatii;
- identifica anunturile publicate pe website-urile oficiale (ex: SICAP) cu privire la contractele de achizitii publice;
- studiaza documentatii de atribuire, identifica produsele si intocmeste documentele necesare conform cerintelor
- urmareste daca societatea indeplineste conditiile de calificare sau eligibilitate prevazute in documentatiile de atribuire;
- intocmeste documentatia solicitata prin caietul de sarcini, fisa de date, etc in vederea participarii la procedurile de achizitii publice;
- colaboreaza cu toate departamentele pentru a introduce in oferta toate documentele necesare participarii la licitatii;
- monitorizeaza statusul licitatiilor in lucru (clarificari, contestatii, amanari, anulari, etc.); se incadrarea in termene limita;
- solicita clarificari autoritatii contractante;
- raspunde la solicitari de clarificari din partea comisiilor de evaluare;
- elaboreaza documentele de calificare sau eligibilitate si urmareste oferta pana la momentul adjudecarii sau respingerii;
- urmareste continuu modificarile in legislatia privind achizitiile publice;
- actualizeaza baza de date de licitatii;
- centralizare date si arhivare documente;
OFERIM
- SALARIU FIX + bonuri de masa
- COMISION DIN VÂNZĂRI

CV-urile se trimit la adresa: contact (at) brokmed.ro, pentru a participa la interviu.Detaliile se discuta la intalnire.

    Aplica acum cu MicroCV