Vei fi notificat de câte ori:

CV-ul tău nu este încă complet.

Completează-ți CV-ul în doar câteva minute!
Odată completat CV-ul poți aplica de câte ori dorești cu un singur click.
Completează CV

Poți edita Cv-ul tău aici înainte să îl trimiți.

Trimite
3

Cautam JURIST cu expertiză legală pentru tranzacții imobiliare

Specificații
Numele companiei INVEST SA
Tip job full time
Descriere

JURIST in Timisoara

INVEST . caută în prezent un Jurist calificat și experimentat pentru a se alătura echipei noastre. În calitate de Jurist, veți juca un rol crucial în furnizarea de consultanță juridică și îndrumare societății noastre. Veți fi responsabil pentru analizarea problemelor juridice complexe, efectuarea de cercetări juridice și reprezentarea companiei noastre în diverse proceduri legale. Aceasta este o oportunitate interesantă pentru o persoană talentată care împărtășește pasiunea pentru lege și prosperează într-un mediu rapid.

Responsabilități:

Furnizarea de consultanță juridică de calibru și suport organizației noastre

Analizarea și interpretarea legilor, reglementărilor și precedentelor legale

Efectuarea cercetărilor juridice amănunțite și pregătirea de opinii legale

Revizuirea și redactarea documentelor juridice, contractelor și acordurilor

Reprezentarea companiei noastre în negocieri, medieri și procese judiciare

Asigurarea conformității cu legile și reglementările aplicabile

Colaborarea cu echipele interne pentru identificarea și reducerea riscurilor juridice

Menținerea actualizată cu modificările legislative și tendințele juridice

Cerințe:

Diplomă în drept de la o instituție acreditată

Admitere în barou

Experiență dovedită ca Jurist sau într-un rol similar, minim 5 ani

Cunoștințe excelente ale principiilor și procedurilor juridice

Abilități solide de analiză și rezolvare a problemelor

Abilități excepționale de comunicare în scris și verbal

Capacitatea de a lucra independent și în echipă

Atenție la detalii și nivel înalt de precizie

Capacitatea de a gestiona informații confidențiale cu integritate

Competențe în instrumente și software-uri de cercetare juridică

Beneficii:

Salariu competitiv și pachet de beneficii

Oportunitatea de a lucra cu o echipă dinamică și diversă

Expoziție la o gamă largă de probleme și industrii juridice

Oportunități de dezvoltare profesională și creștere

Mediu de lucru colaborativ și de susținere

Dacă sunteți un profesionist juridic extrem de motivat și dedicat în căutarea unui rol provocator, am fi încântați să aflăm de la dvs.

Aplicați acum pentru a vă alătura echipei noastre în calitate de Jurist și să contribuiți la succesul organizației noastre.

Depunere CV: office[at]investsa[punct]ro

Anunțuri recomandate

Simona F

Vezi toate anunțurile
Ați atins limita de mesaje trimise pe zi
Pentru a putea trimite mai multe mesaje, accesați abonamentul VIP
Anunțul a fost adăugat la favorite de tine și alți utilizatori
Devino membru VIP și vei fi notificat imediat ce scade prețul anunțului tău favorit
În plus, ca membru VIP ai următoarele beneficii:
Insigna Statut VIP
Mesaje nelimitate
De 2X mai multe poze la anunțurile tale
De 2X mai multe repostări gratuite la anunțurile tale pe zi
Mesajele tale în topul căsuței destinatarului
Notificări în timp real la căutări salvate și anunțuri favorite
Accesează abonamentul VIP
Anunțul a fost șters de la favorite!

Ati atins limita de mesaje permise.

Pentru a putea trimite mai multe mesaje trebuie să vă validați numărul de telefon.

Validează telefonul