Trimite

Consultant fonduri europene

Specificații
Numele companiei Arhidor SRL
Tip job full time
Experienta fara experienta
Nivel de studii absolvent
Limbi straine Engleza
Carnet conducere B
Salariu oferit 500 - 1000 EURO
Locuri vacante 2
Disponibil imediat da

Recrutam pentru o gama diversa de roluri, selectand o paleta diversa de candidati:
Absolventi fara experienta
Persoane care desi au experienta profesionala, doresc sa schimbe domeniul si se indreapta spre zona de consultanta fonduri europene.
Consultanti experti accesare Fonduri Europene
Absolvent de studii superioare;

Persoana serioasa si responsabila;

Abilitati de comunicare si organizare;

Cunostinte avansate in utilizarea MS Office - Word, Excel, Outlook;

Personalitate organizata, gandire analitica, atitudine proactiva, spirit de initiativa;

Capacitatea de a lucra cu termene limita;

Atentie la detalii;
Experienta in programe proiecte cu finantare nerambursabila constituie avantaj;
Cunoasterea limbilor straine constituie avantaj;
Permis de conducere cat B constituie avantaj;
Persoana cautata trebuie sa aiba capacitatea de lucru in echipa si uneori in conditii de stres pentru a face fata termenelor impuse in cadrul programelor proiectelor de finantare nerambusabila;
Cunostiintele in domeniul economic reprezinta avantaj.

Descrierea jobului
Gestionarea relatiilor cu potentialii clienti prin intermediul apelurilor telefonice si a e-mail-ului;

Insusirea criteriilor de eligibilitate pentru fiecare program de finantare nerambursabila ( European Guvernamental);

Asistenta acordata potentialilor clienti in identificarea programelor de finantari nerambursabile adecvate domeniului de activitate desfaurat;

Intocmirea cererilor de finantari nerambursabile, a studiilor de fezabilitate, planurilor de afaceri si a analizelor economico-financiare;

Depunerea Inregistrarea planurilor de afaceri;

Intocmeste si realizeaza corespondenta comunicarea dintre clientii si institutiile finantatoare, pe intreg parcursul evaluarii si contractarii proiectelor;
Elaborarea documentatiilor de atribuire si verificarea procesului de achizitii; Intocmirea documentatiilor de rambursare a cheltuielilor efectuate conform planului de afaceri;
Completarea rapoartelor de progres, a cererilor de plata, etc
Organizeaza si participa in cadrul vizitelor de lucru necesare obtinerii finantarii nerambursabile, la sediile beneficiarilor finantatorilor altor institutii, atunci cand situatia o impune
Beneficii:Se ofera un pachet salarial alcatuit din salariu fix, plus bonusuri - care recompensează performanța;
Prime cu ocazia sarbatorilor legale
Pentru a aplica, trimite un CV actualizat cat mai recent la adresa ,
gabifkt yahoo.com, office arhidorconsult.ro

Fekete Gabriela