Vei fi notificat de câte ori:

CV-ul tău nu este încă complet.

Completează-ți CV-ul în doar câteva minute!
Odată completat CV-ul poți aplica de câte ori dorești cu un singur click.
Completează CV

Poți edita Cv-ul tău aici înainte să îl trimiți.

Trimite

Angajam Asistent Manager Restaurant

Specificații
Numele companiei Casa Dell'Amore
Tip job full time

Angajam asistent manager de restaurant-cafenea cu experienta in domeniu.
Candidatul Ideal
Studii superioare
Experienta relevanta in relatii cu clientii
Cunostinte nivel mediu avansat de limba engleza scris si vorbit
Experienta in utilizarea calculatorului: pachetul Microsoft Office, Internet, E-mail
Cunostinte de intocmire a corespondentei de afaceri
Abilitati de comunicare, capacitate de organizare si planificare, vocabular elevat, gandire analitica
Capacitatea de stabilire a prioritatilor
Atitudine proactiva, abilitati de comunicare si relationare, fire organizata, disciplinata si perseverenta, atenta la detalii si rezistenta la stres.

Descrierea jobului
Se ocupa de activitatea restaurantelor, imaginea lor, pregatirea si supravegherea personalului.
Intocmeste si verifica stocuri de marfa.
Raspunde de promovarea imaginii firmei prin comportamentul adoptat fata de persoanele cu care intra in contact in cadrul firmei si in afara ei prin activitatea desfasurata
Colecteaza, analizeaza si sintetizeaza informatiile necesare pentru intocmirea rapoartelor si situatiilor solicitate
Rezolva problemele administrative si a celor de informare
Planifica diverse sedinte, instruiri cu personalul, evenimente pentru public
Mentine legatura cu partenerii si colaboratorii companiei
Organizeaza intalniri si sedinte cu staff-ul partenerii colaboratorii
Raspunde la recenziile societatii
Coordoneaza unele cercetari si studii de piata
Organizeaza si participa la reuniuni si se asigura ca managerul este bine pregatit pentru acestea
Asigura legatura cu clientii, furnizorii si alte categorii de personal.
Să se asigure totodată că oamenii care au venit în restaurant vor avea parte de o experienta minunata, ca sunt serviti politicos si la cele mai inalte standarde.
Asistent Managerul de restaurant poate propune și organiza evenimente, poate instrui personalul, poate măsura performanțele personalul și de asemenea poate taxa, acolo unde este cazul.
De asemenea, va fi atent la banii de la final de zi, la aprovizionarea restaurantului cu produsele de care este nevoie, la un climat pozitiv între colegii de muncă, și la implementarea unor strategii pentru creșterea vânzărilor și a notorietății restaurantului.
Și nu în ultimul rând, restaurantul să respecte normele de igienă reglementate, dar și conform regulilor interne

Anunțuri recomandate

Montecatino Cafe

Vezi toate anunțurile
Ați atins limita de mesaje trimise pe zi
Pentru a putea trimite mai multe mesaje, accesați abonamentul VIP
Anunțul a fost adăugat la favorite de tine și alți utilizatori
Devino membru VIP și vei fi notificat imediat ce scade prețul anunțului tău favorit
În plus, ca membru VIP ai următoarele beneficii:
Insigna Statut VIP
Mesaje nelimitate
De 2X mai multe poze la anunțurile tale
De 2X mai multe repostări gratuite la anunțurile tale pe zi
Mesajele tale în topul căsuței destinatarului
Notificări în timp real la căutări salvate și anunțuri favorite
Accesează abonamentul VIP
Anunțul a fost șters de la favorite!

Ati atins limita de mesaje permise.

Pentru a putea trimite mai multe mesaje trebuie să vă validați numărul de telefon.

Validează telefonul