Vei fi notificat de câte ori:

CV-ul tău nu este încă complet.

Completează-ți CV-ul în doar câteva minute!
Odată completat CV-ul poți aplica de câte ori dorești cu un singur click.
Completează CV

Poți edita Cv-ul tău aici înainte să îl trimiți.

Trimite
1

Angajam Director Tehnic cu experienta

Specificații
Numele companiei Public Euroconsulting
Tip job full time
Descriere

Responsabilitatile postului:

- Supervizarea proiectelor de dezvoltare imobiliară:
- Supervizarea amenajării de noi spații, săli de jocuri
- Responsabilitate pentru coordonarea proceselor de proiectare, obținere a autorizațiilor și execuție
- Verificarea eficienței proceselor operaționale:
- Verificarea și optimizarea sistematică a proceselor operaționale ale companiei;
- Elaborarea și implementarea de propuneri în zonele identificate ca fiind de îmbunătățit din punct de vedere al eficienței;
- Inițierea cererilor de ofertă de la contractanți și furnizori de materiale;
- Pregătirea și inițierea cererilor de ofertă pe baza cerințelor proiectului;
- Evaluarea atentă a ofertelor primite, inclusiv costurile de execuție și materiale;
- Menținerea legăturii cu contractanții:
- Menținerea unei comunicări constante și a consultărilor cu partenerii contractanți conform cerințelor centrale;
- Respectarea strictă a termenelor limită;
- Strângerea și respectarea strânsă a gestionării timpului echipelor de proiect și a contractanților;
- Modificarea planului de proiect în caz de necesitate;
- Selectarea noilor contractanți și furnizori;
- Analiză de piață și obținerea unor oferte competitive pentru găsirea de noi contractanți și furnizori;
- Conducerea negocierilor și stabilirea unor noi relații de afaceri conforme cu cerințele companiei;
Aceste responsabilități au ca scop ca noul coleg să conducă eficient proiectele de dezvoltare, să optimizeze procesele operaționale și să gestioneze cu succes relațiile cu contractanții și furnizorii.

Cerinte necesare ocuparii postului:

- Studii de specialitate;
- Experienta certificata de 3-5 ani in domenii asemanatoare;
- Cunoasterea fluenta a limbii romane, cunoasterea limbii engleze la nivel de conversatie,
cunoasterea limbii maghiare reprezinta un avantaj, dar nu este obligatoriu;
- Permis conducere cat. B obligatoriu;
- Disponibilitate pentru deplasari si in alte orase;
- Caracter deschis, proactiv, jucator de echipa;
- Credibil, riguros.

Aptitudini necesare ocuparii postului:
- Respectarea instructiunilor orale si scrise;
- Acordare de consultanta si consiliere;
- Capacitate de a evalua si a lua decizii;
- Punctualitate si seriozitate;
- Persoana activa, cu spirit de echipa, deschisa la nou.

Se ofera:
- Remuneratie competitiva, conform unei conventii;
- Mediu de lucru profesional, cu dispozitivele IT si celulare necesare postului;
- Masina de serviciu pentru deplasarea in alte orase;
- Echipa tanara si dinamica;
- Contract pe perioada nedeterminata;
- Posibilitate la o relatie indelungata de munca.

Anunțuri recomandate

Ați atins limita de mesaje trimise pe zi
Pentru a putea trimite mai multe mesaje, accesați abonamentul VIP
Anunțul a fost adăugat la favorite de tine și alți utilizatori
Devino membru VIP și vei fi notificat imediat ce scade prețul anunțului tău favorit
În plus, ca membru VIP ai următoarele beneficii:
Insigna Statut VIP
Mesaje nelimitate
De 2X mai multe poze la anunțurile tale
De 2X mai multe repostări gratuite la anunțurile tale pe zi
Mesajele tale în topul căsuței destinatarului
Notificări în timp real la căutări salvate și anunțuri favorite
Accesează abonamentul VIP
Anunțul a fost șters de la favorite!

Ati atins limita de mesaje permise.

Pentru a putea trimite mai multe mesaje trebuie să vă validați numărul de telefon.

Validează telefonul