Vei fi notificat de cate ori:

Atentionare!

Pentru a aplica cu CV trebuie sa ai completat minim 60%.
Vei fi redirectionat spre pagina de editare Micro CV.

Completeaza MicroCV

Sunt interesat/a de acest loc de munca.
Va trimit in atasament CV-ul meu.

Poti edita MicroCv-ul tau aici inainte sa il trimiti.

Trimite

Director comercial

Specificatii
Numele companiei SC Sunbiz Solutions
Tip job full time
Descriere

Vino in echipa Sunbiz Solutions Srl!
Cautam coleg/a pentru postul de:

Responsabilitati principale:

Promovarea serviciilor firmei catre clientii din portofoliu;
Extinde in permanenta portofoliul de clienti prin activitati specifice , deplasari la clienti, campanii de promovare, etc.;
Ofera clientilor solutii si asistenta in rezolvarea solicitarilor primite din partea acestora
Dezvolta si intretine realatii bune de colaborare cu, clientii din portofoliu si partenerii de pe piata locala;
Cunoaste si se mentine la curent in permanenta cu evolutiile pietei, cu produsele concurentei, cu noutatile din domeniul sau de activitate;
Realizeaza targetele de vanzari si respecta procedurile de lucru din cadrul firmei;
Utilizeaza in cadrul procesului de vanzare sistemele de calcul si softurile din cadrul firmei;
Intocmeste si prezinta periodic rapoarte de activitate;
Intocmeste studii si analize de piata, propune directii de activitate la nivelul departamentului de vanzari.

Cerinte job:
Orientat pe obiective si spre rezultate;
Capacitate de analiza si sinteza;
Capabil sa isi desfasoare activitatea cu un inalt grad de autonomie si decizie;
Aptitudini ridicate de comunicare si negociere;
Cunostinte solide de PC la nivel utilizator;
Capabil de a munci fara bariere temporale atunci cand este necesar;
Disponibil pentru deplasari in tara;
Permis auto categoria B cu experienta de minim 1 an.
Cunoasterea unei limbi straine de circulatie intrernationala cnstituie avantaj

Beneficii:
Pachet salarial motivant,in functie de realizari;
Tichete de masa;
Diverse programe periodice de motivare si fidelizare a echipei;
Conditii de lucru moderne si placute.

    Aplica acum cu MicroCV