Vei fi notificat de cate ori:

CV-ul tău nu este încă complet.

Completează-ți CV-ul în doar câteva minute!
Odată completat CV-ul poți aplica de câte ori dorești cu un singur click.
Completează CV

Buna ziua, sunt interesat/a de acest loc de munca.
Va trimit in atasament CV-ul meu.

Poti edita Cv-ul tau aici inainte sa il trimiti.

Trimite

Angajam Economist

Specificatii
Numele companiei Clarismart Consulting
Tip job full time

Clarismart Consulting angajeaza persoane cunoscatoare de limba italiana pentru postul de Economist.

Cerințe:

-absolvent de studii superioare economice, cu experienta de 3-5 ani

-cunostinte de contabilitate financiara, de gestiune si fiscalitate

-abilitate de a lucra intr-un mediu dinamic, cu termene limita

-acuratete, promptitudine, seriozitate

-spirit de echipa si individual, abilitati de comunicare

Beneficii:

- Salariu atractiv, corelat cu experiența

- Tichete de masa.

-Transport asigurat

Responsabilități:

-inregistrarea exacta si la timp a facturilor de furnizori privind :achizitiile de bunuri, mijloace fixe, prestari servicii , dupa verificarea prealabila a prevederilor legale aplicabile in vigoare

-inregistrarea documentele de casa si banca si verificarea registrelor aferente

-emiterea si inregistrarea instrumentelor de plata CEC, BO, OP

-urmarirea soldurilor contabile la clienti si furnizori si trimiterea confirmarilor de sold anuale

-intocmirea si inregistrarea deconturilor de cheltuieli si deplasare

-verificarea jurnalelor de TVA

-pregatirea situatiei pentru intocmirea declaratiei intrastat

-arhivarea documentelor lunare

Persoanele interesate sunt rugate sa trimita CV la adresa [email protected] ro sau sa sune la nr. de tel. ,

    Aplica acum cu CV