Vei fi notificat de cate ori:

CV-ul tău nu este încă complet.

Completează-ți CV-ul în doar câteva minute!
Odată completat CV-ul poți aplica de câte ori dorești cu un singur click.
Completează CV

Buna ziua, sunt interesat/a de acest loc de munca.
Va trimit in atasament CV-ul meu.

Poti edita Cv-ul tau aici inainte sa il trimiti.

Trimite

Angajam Operator Call Center

Specificatii
Numele companiei Startpay
Tip job full time
Descriere

Candidatul ideal trebuie sa aiba urmatoarele calitati:

- sa fie responsabil, flexibil si bun coechipier;
- sa fie organizat si sa raspunda prompt la solicitarile clientilor;
- sa stie sa mentina legatura cu clientul pana in momentul vanzarii/solutionarii problemei;
- sa aiba abilitati de comunicare si ascultare activa;
- sa aiba cunostinte operare PC (Word, Excel).
Descrierea jobului
Responsabilitati:

-acordarea prin telefon si e-mail de asistenta tehnica si informatii

Cerinte:

- minim absolvent liceu;

- student in anii terminali, sau absolvent de facultate;

- utilizator mediu/avansat PC (in special sisteme de operare Windows, pachet Microsoft Office)

- aptitudini bune de comunicare, capacitate de lucru in conditii de solicitare intense, capacitate de a gasi solutii rapide, capacitate de a rezolva situatii dificile cu calm, foarte buna cunoastere a limbii romane

- atitudine proactiva si orientata spre client

- disponibilitate de a lucra in ture

Beneficii:

-mediu de lucru modern

-lucrul intr-o echipa tanara si dimanica

-posibilitate de avansare si perfectionare profesionala

Trimite CV la adresa -

    Aplica acum cu CV