Vei fi notificat de cate ori:

Atentionare!

Pentru a aplica cu CV trebuie sa ai completat minim 60%.
Vei fi redirectionat spre pagina de editare Micro CV.

Completeaza MicroCV

Sunt interesat/a de acest loc de munca.
Va trimit in atasament CV-ul meu.

Poti edita MicroCv-ul tau aici inainte sa il trimiti.

ANGAJEZ personal vanzari on-line part time sau full time DOAR PERSOANA CU EXPERIENTA IN DOMENIU

Descriere

Descrierea postului:

- administrarea si confirmarea comenzilor;
- pregatirea coletelor pentru expeditie, produse usoare,
- mentinerea unui comportament si a unei atitudini profesionale si orientate spre client;
- posibilitatea de a invata lucruri noi si aduce idei noi,
- foarte bune abilitati de comunicare si negociere, planificare si organizare,
- analizeaza si propune solutii pentru cresterea vanzarilor,
- extinderea portofoliului de clienti,
- cunostinte bune operare PC si platforme vanzari online,
- buna relationare cu oamenii,
- alte sarcini legate de vanzarile online.

Salar atractiv inclusiv procent din realizari !
Pentru cei interesati va rugam trimiteti un CV.

    Aplica acum cu MicroCV
    robert

    Vezi toate anunturile