Vei fi notificat de cate ori:

CV-ul tău nu este încă complet.

Completează-ți CV-ul în doar câteva minute!
Odată completat CV-ul poți aplica de câte ori dorești cu un singur click.
Completează CV

Buna ziua, sunt interesat/a de acest loc de munca.
Va trimit in atasament CV-ul meu.

Poti edita Cv-ul tau aici inainte sa il trimiti.

Trimite

Asistent Back Office

Specificatii
Numele companiei Expert Mind
Tip job full time

Te invităm să te alături echipei de Back Office, în cadrul Expert Mind, Sector 3, București!

Nu este nevoie să ai experiență, poziția este entry-level. Ne dorim ca tu să fii o persoană:
- deschisă și curioasă;
- pozitivă și optimistă, orientată către rezolvarea de probleme;
- comunicativă;
- atentă la detalii și cu abilități de organizare;
- cu dorință de dezvoltare și creștere în cadrul companiei.

Responsabilitățile tale vor fi:
- scanări documente;
- arhivări documente;
- listări de documente;
- învațarea proceselor și respectarea procedurilor interne.

Ca angajat, vei beneficia de:
- program stabil de lucru în baza unui contract individual de muncă pe perioadă nedeterminată;
- bonus de recomandare și fidelizare;
- zi de naștere liberă;
- bonusări salariale suplimentare cu ocazia: Paște, Crăciun, etc;
- șansa de a face parte dintr-o echipă dinamică și motivată, cu o pregătire profesională solidă.

Dacă ești interesat(ă), așteptăm CV-ul tău la adresa de email:

    Aplica acum cu CV