Vei fi notificat de cate ori:

Atentionare!

Pentru a aplica cu CV trebuie sa ai completat minim 60%.
Vei fi redirectionat spre pagina de editare Micro CV.

Completeaza MicroCV

Sunt interesat/a de acest loc de munca.
Va trimit in atasament CV-ul meu.

Poti edita MicroCv-ul tau aici inainte sa il trimiti.

Trimite

Consultant relatii clienti (TELEMUNCA)

Descriere

Candidatul ideal

Esti in cautarea unei noi provocari profesionale?
Iti doresti sa lucrezi de acasa si iti place sa comunici cu oamenii?
Noi iti oferim un job stabil si te sustinem in dezvoltarea ta profesionala. Avem colegi faini, atmosfera pozitiva si un program flexibil!

Descrierea jobului
Ce ne dorim de la tine?
Bune ablilitati de comunicare;
Cunostinte PC;
Viteza de scriere pentru a te familiariza usor cu aplicatiile noastre;
Sa detii echipament tehnic ( PC si casti);
Deschidere si interes in ceea ce priveste dezvoltarea ta.

Rolul tau?
Vei prelua diverse solicitari prin chat / telefon / e-mail si vei oferi suport curierilor;
Vei oferi suport partenerilor si clientilor, respectand procedurile si fluxurile specifice proiectului.
Vei nota si actualiza in aplicatia interna informatiile obtinute.

Ce iti oferim?
Salariu fix + tichete de masa + bonus de performanta;
Vei avea un program de lucru de 8 ore/zi, organizat in ture, in intervalul 08:00AM 04:30 AM
Posibilitatea de a imprumuta carti prin platforma Bookster;
Abonament pe platforma online de fitness YUMP;
Traininguri periodice de dezvoltare personala si profesionala;
Colegi simpatici, concursuri interne, si alte activitati de echipa;
Posibilitati reale de crestere profesionala in cadrul companiei.

    Aplica acum cu MicroCV