Vei fi notificat de cate ori:

Atentionare!

Pentru a aplica cu CV trebuie sa ai completat minim 60%.
Vei fi redirectionat spre pagina de editare Micro CV.

Completeaza MicroCV

Sunt interesat/a de acest loc de munca.
Va trimit in atasament CV-ul meu.

Poti edita MicroCv-ul tau aici inainte sa il trimiti.

OPERATOARE AMANET - EXCHANGE - SALARIU MOTIVANT + BONUSURI SI COMISIOANE

Descriere

Candidatul ideal:

-Studii medii: diploma de Bacalaureat reprezinta o conditie obligatorie;
-Cunostinte de operare PC si utilizare a internetului;
-Abilitati bune de comunicare;
-Orientare catre rezultat si dorinta de a veni in intampinarea nevoilor clientilor;
-Atentie la detalii.

Responsabilitati:

-Verificarea si evaluarea garantiilor - obiecte/bijuterii din aur si argint, obiecte electronice;
-Intocmirea documentatiei pentru acordarea imprumuturilor;
-Efectuarea platilor si a incasarilor;
-Efectuarea operatiunilor de schimb valutar;
-Consilierea clientilor.

Beneficii:

-Aprecierea si recunoasterea performantelor;
-Activarea intr-o companie de succes;
-Siguranta locului de munca;
-Posibilitatea de avansare;
-Program flexibil;
-Salariu motivant;
-Comisioane;
-Bonuri de masa;
-Prime oferite cu ocazia sarbatorilor;
-Abonament medical Clinica Medlife;
-Oferirea de training-uri pentru ocuparea postului, lipsa de experienta nu reprezinta un dezavantaj.

    Aplica acum cu MicroCV