Vei fi notificat de cate ori:

Atentionare!

Pentru a aplica cu CV trebuie sa ai completat minim 60%.
Vei fi redirectionat spre pagina de editare Micro CV.

Completeaza MicroCV

Sunt interesat/a de acest loc de munca.
Va trimit in atasament CV-ul meu.

Poti edita MicroCv-ul tau aici inainte sa il trimiti.

Trimite

Operator Birou Ofertare Comenzi

Specificatii
Numele companiei TehnoWorld
Tip job full time
Descriere

Compania: TEHNO WORLD
Departament: Birou Comercial
Adresa: Localitatea Baia, , DN 2E Km, zona limitrofă a orașului Falticeni, jud. Suceava
Caută: Operator birou Ofertare Comenzi
Tip job: full time, activitatea se desfasoara la sediul firmei

Competențe pe care le apreciem:
Dorinta de invatare si dezvoltare continua
Usurinta in utilizarea pachetului MS Office (Word, Excel, Power Point, Outlook);
Rigoare, atentie la detalii si bune abilitati de comunicare;
Studii tehnice sau economice.

Ce oferim:
Oportunitate de dezvoltare si construire a unei cariere in domeniu;
Chiar daca nu ai anumite abilitati, ai sansa sa le inveti alaturi de noi;
Suport si sprijin continuu din partea departamentului de resurse umane;
Colectiv unit si mediu de lucru placut;
Transport din Suceava si din localitatile de pe traseu pănă la sediul TehnoWorld.
Pachet salarial atractiv+ bonuri de masa;

DESCRIERE POST:
Pentru indeplinirea activitatilor de reprezentant comercial, ar trebui sa:
Mentii si dezvolti permanent relatiile cu clientii existenti;
Intocmesti si transmiti catre clienti ofertele de pret;
Negociezi preturile si modalitatea de plata cu clientii;
Introduci comenzi in programul de gestiune intern;
Verifici permanent stocul produselor si te asiguri ca programarea comenzilor spre livrare se va face conform datelor agreate impreuna cu clientii;
Analizezi indeplinirea conditiilor de livrare catre clienti atunci cand lansezi o comanda;
Soliciti de la departamentul juridic intocmirea contractelor comerciale cu clientii;
Oferi feedback permanent clientilor (informarea acestora cu privire la eventuale promotii, cresteri sau scaderi de pret);
Te asiguri de un nivel ridicat al satisfactiei clientilor;

Cerinte:
Studii superioare finalizate sau in curs, in domeniul tehnic sau economic constituie avantaj;
Capacitatea de a redacta rapoarte, de a sintetiza si clarifica informatiile;
Experienta relevanta in relationarea cu clientii telefonic;
Abilitati de negociere
Atitudine pozitiva;

    Aplica acum cu MicroCV