Vei fi notificat de cate ori:

CV-ul tău nu este încă complet.

Completează-ți CV-ul în doar câteva minute!
Odată completat CV-ul poți aplica de câte ori dorești cu un singur click.
Completează CV

Buna ziua, sunt interesat/a de acest loc de munca.
Va trimit in atasament CV-ul meu.

Poti edita Cv-ul tau aici inainte sa il trimiti.

Trimite

operatori roboti SMT

Specificatii
Numele companiei cicor
Tip job full time

Systronics,(membra a grupului Cicor)producator de placute electronice,face angajari pentru posturile de operator masini/roboti SMT .

Cerințe:

-disponibilitate la munca pe 3 schimburi,in miscare

-minim 8 clase

-agilitate,capacitate de retinere

-minime cunostinte de calculator

Condiții salariale:

-salariu incadrare 3900 ron brut=2250 net,posibilitate majorare dupa 3 luni

+bonusuri prezenta si productie

+tichete de masa 23 ron/zi

+ore de noapte platite cu spor de 50%

-ore suplimentare platite cel putin 200%

-asigurare medicala privata

-transport asigurat de pe rutele:Sanmartin/Curtici,Secusigiu,Nadlac,

Santana/Zimand,Iratos,Barzava si municipiul Arad

Total venituri nete la care se poate ajunge pe luna,cu bonusuri si o saptamana de noapte aprox.2750 Ron plus aprox.460 Ron valoarea tichetelor de masa=3200 net(in mana)

Responsabilități:

-supravegherea masinilor de plantare automata a componentelor (SMT)pe PCB-uri

Cererile de angajare se depun la sediul firmei Cicor: Zona Industriala de Vest,str.III,nr.14 ,prin email ,Facebook sau se pot completa telefonic

    Aplica acum cu CV
    cicor arad

    Vezi toate anunturile