Vei fi notificat de câte ori:
Sortează
Sortează
Anunțul a fost șters de la favorite

Anunțuri

Operatori calculator Dambovita Tip job: Full time

  • Anunțuri

    Anunțuri pe pagină: 20 / 50

  • 3

    Responsabil documente Targoviste Moreni

    Responsabilități: Colaboreaza strâns cu managerul si inginerii departamentului; Inregistreaza si emite din programul de contabilitate documente fiscale relevante: facturi, avize insotire marfa etc; Intocmeste si transmite documente pentru buna functionare a societatii Realizeaza rapoarte necesare managerului; Asigura o comunicare eficienta intre departamentul tehnic si celelalte departamente ale companiei. Cerințe: Cunoștințe avansate de operare pe calculator ( Excel, Word); Atenție la detalii și abilități bune de organizare și planificare Capacitatea de a lucra în echipă; Abilități excelente de comunicare și relaționare interpersonală; Beneficii: Oportunitatea de a lucra într-un mediu dinamic și stimulant; Salariu competitiv; Mediu de lucru prietenos și profesionist; Așteptăm cu nerăbdare să te cunoaștem și să discutăm despre cum ne putem dezvolta, impreuna!

  • 10

    Angajam Asistent Manager

    Asista si sustine activitatea si necesitatile de organizare ale managerului coordonator; Gestionarea corespondenței și a apelurilor telefonice, lucrari de secretariat, foloseste whatsup, skype si internet pentru rezolvarea necesitatilor de comunicare; Asistență în activitățile de contabilitate și de resurse umane; Întocmirea și actualizarea documentelor și a bazelor de date ale angajatilor, primirea si indrumarea lor; Suport la intocmirea de facturi si alte documente precum: chitante, avize, pv-uri, diverse documente de transport; Ajuta la intocmirea dosarelor lunare pentru contabilitate; Alte sarcini desemnate de manager; Coordonarea și implementarea procedurilor administrative, diverse proiecte administrative si de marketing; Asigurarea comunicării directe, clare și eficiente cu organizația; Sprijina medierea diverselor probleme si conflicte si ofera informatii si clarificari clientilor si colegilor; Comunicarea permanenta cu managementul companiei și cu diverse departamente; Intretine si actualizeaza bazele de date si organizeaza documente; Analizeaza rezultatele si imbunatateste constant activitatea firmei; intampina vizitatorilor si ii indruma catre persoanele avizate din firma; Efectueaza si urmareste comenzile administrative necesare firmei; Organizeaza petrecerile firmei si achizitionarea cadourilor; Alte responsabilități - după nevoile organizației.

Categorii

Locuri de munca

Subcategorii

Județe

Dambovita

Localități