Vei fi notificat de cate ori:

Atentionare!

Pentru a aplica cu CV trebuie sa ai completat minim 60%.
Vei fi redirectionat spre pagina de editare Micro CV.

Completeaza MicroCV

Sunt interesat/a de acest loc de munca.
Va trimit in atasament CV-ul meu.

Poti edita MicroCv-ul tau aici inainte sa il trimiti.

Trimite

Responsabil SSM SU si Mediu

Specificatii
Numele companiei Freead Center
Tip job full time
Experienta experienta 1-3 ani
Nivel de studii calificat
Salariu oferit 500 - 1000 EURO
Locuri vacante 1
Disponibil imediat da

Responsabil Sănătate, Securitate în Muncă, Situații de urgență, Mediu

Descrierea postului:

Coordonarea tuturor activităților legate de mediu, securitate și sănătate ocupațională, situații de urgență.
Menținerea sistemului de management de mediu conform cerințelor standardului ISO 14001
Menținerea sistemului de management al sănătății și securității ocupaționale conform cerințelor OHSASnouși cerințelor legale specifice domeniului

Responsabilită i specifice postului:

Planifică, coordonează și monitorizează activitatea de protecție a mediului, de gestiune a deșeurilor
Planifică, coordonează și monitorizează activitatea de prevenire și protecție și de stingere a incendiilor

Planifică, coordonează și monitorizează activitatea de sănătate și securitate în muncă
Efectuează audituri interne de mediu, sănătate și securitate în muncă
Instruiește angajații și efectuează evaluarea instruirilor în domeniu
Elaborează documentațiile solicitate de ISO, OHSAS 18001 și de legislația în vigoare
Gestionează echipamentele de protecție

Cerin e obligatorii:

Studii superioare (tehnice - constituie avantaj)
Cunoștințe avansate limba engleză
Curs de formare profesională inspector în domeniul securității și sănătății în muncă 80 ore sau Masterat în domeniul SSM / curs postuniversitar SSM
Curs de formare profesională în domeniul situațiilor de urgență: Cadru tehnic PSI și/sau Inspector protecție civilă
Cunoașterea foarte bună a legislației privind SSM, PSI și mediu
Domiciliul în Tîrgu Mure sau împrejurimi

Sunt avantaja i candida ii cu:

Experiență pe un post similar într-un mediu de producție

Curs formare profesională de evaluator de riscuri
Certificat auditor și formare ISO și OHSAS 18001

Ofertă:
Pachet salarial competitiv bazat pe competen ele profesionale
Tichete de masă și decontare transport la locul de muncă
Integrare imediată și instruire la locul de muncă
Bonus anual de performan ă
Prime ocazionale și de sărbători
Alte bonusuri i beneficii

Nivelul carierei : Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)
Tip job : Full time
Limbi vorbite: Engleză - Mediu
Adresa: Târgu Mureș
Salariu net pe luna: 480 - 600

Notă:
Vor fi contactați doar candidații selectați pentru interviu.

    Aplica acum cu MicroCV