Vei fi notificat de cate ori:

Atentionare!

Pentru a aplica cu CV trebuie sa ai completat minim 60%.
Vei fi redirectionat spre pagina de editare Micro CV.

Completeaza MicroCV

Sunt interesat/a de acest loc de munca.
Va trimit in atasament CV-ul meu.

Poti edita MicroCv-ul tau aici inainte sa il trimiti.

Trimite

ASISTENT DEPARTAMENT COMERCIAL / VANZARI SI MARKETING

Specificatii
Numele companiei DOMCRILEN
Tip job full time
Descriere

Candidatul ideal:
Absolvent studii medii/superioare
Varsta intre 19-25 ani

Aptitudini:
- gandire logica, analitica; atentie catre detalii;
- corectitudine, seriozitate, atitudine principiala in relatiile cu oamenii;
- cunostinte bune operare PC MSOffice - WORD, EXCEL, navigare internet.
-Permis categoria B
- capacitate de organizare a timpului si a sarcinilor pentru respectarea termenelor limita;
- capacitatea de a se concentra pe realizarea mai multor sarcini in acelasi timp;
- placere, abilitate si motivatie de a invata lucruri noi;

Descrierea jobului
Asigura suport Departamentului Comercial / Vanzari si Marketing;
Prospectarea pietei in vederea identificarii de noi clienti si oportunitati in zona in care actioneaza;
Conduce autoturismul companiei daca este cazul;
Creare anunturi publicitate pe pagina de facebook a magazinului.
Raspunde conform reglementarilor in vigoare, pentru neindeplinirea sau indeplinirea defectuosa a sarcinilor ce-i revin;
Respecta regulile de protectia muncii si de P.S.I;
Respecta Regulamentul Intern al societatii;
Indeplineste indatoririle profesionale si pastreaza confidentialitatea documentelor cu care intra in contact.

    Aplica acum cu MicroCV