Vei fi notificat de cate ori:

CV-ul tău nu este încă complet.

Completează-ți CV-ul în doar câteva minute!
Odată completat CV-ul poți aplica de câte ori dorești cu un singur click.
Completează CV

Buna ziua, sunt interesat/a de acest loc de munca.
Va trimit in atasament CV-ul meu.

Poti edita Cv-ul tau aici inainte sa il trimiti.

Trimite

ASISTENT MANAGER - job full time

Specificatii
Numele companiei Centrul de formare profesionala MEDIASOFT Arad
Tip job full time
Experienta fara experienta
Nivel de studii absolvent
Locuri vacante 1
Disponibil din 2022-06-21
Disponibil imediat da

Profil angajator - Centru de formare profesionala a adultilor, infiintata in 1998
Organizare programe de pregatire profesionala autorizate de Ministerul Muncii si Ministerul Educatiei - cursuri - domeniul IT, Contabilitate, comunicare, limbi straine

Cerinte

- se prefera absolvent de masterat 2022, cu sau fara experientă în muncă, sau persoană cu studii superioare, indiferent de specialitate
- bune abilitati de comunicare
- abilitati de marketing,
- bune abilitati de organizare
- rezistenta la stres, disponibilitate la program flexibil
- persoana determinata, motivată, inventivă, cu spirit de echipă

Postul oferă
- mediu de lucru bazat pe colaborare și respect
- o echipă de lucru consolidată, care te sprijină
- dezvoltarea pe plan personal, profesional, social.
- un program flexibil
- stabilitate la locul de muncă

Atribuțiile jobului
- împreună cu managerul are atribuții de organizare a muncii și management
- intretine relatii de reprezentare, asigură relațiile cu clienții - persoane fizice sau juridice
- întocmește documentații necesare desfășurării activității
- editarea și postarea ocazionala a informațiilor de pe pagina web a companiei

Candidatul prezinta CV format european, detaliat - din care sa reiasă parcursul educativ si experiența profesională - daca este cazul.
Candidatii selectati vor fi contactati pentru interviu

    Aplica acum cu CV
    MEDIASOFT

    Vezi toate anunturile