Vei fi notificat de cate ori:

Atentionare!

Pentru a aplica cu CV trebuie sa ai completat minim 60%.
Vei fi redirectionat spre pagina de editare Micro CV.

Completeaza MicroCV

Sunt interesat/a de acest loc de munca.
Va trimit in atasament CV-ul meu.

Poti edita MicroCv-ul tau aici inainte sa il trimiti.

Trimite

MANAGER DE PROIECT

Specificatii
Numele companiei MRB ELECTRIC
Tip job full time
Descriere

MRB ELECTRIC TE VREA IN ECHIPA!
Candidatul ideal
Studii superioare (electronica, mecanica);
Experienta in productie ;
Preferabil cunostiinte in domeniul productiei a componentelor electronice;
Experienta in managementul proiectelor si coordonarea echipelor constituie un avantaj.
Limba Engleza - nivel mediu
Descrierea postului
Responsabil pentru activitati de implementare a noilor proiecte in productie. Toate activitatile sunt facute in stransa colaborare cu echipele de dezvoltare, calitate si inginerie;
Dezvoltarea si optimizarea planurilor de proiect pentru produsele noi si cele existente;
Planificarea si comandarea echipamentelor de productie in colaborare cu departamentele de inginerie si achzitii;
Realizarea documentatiei proiectului (ex: instructiuni de lucru, palnificare SAP);
Pregatirea ariei de productie pentru instalarea noilor linii;
Urmarirea proiectului pe parcursul ciclului de viata a produsului.

    Aplica acum cu MicroCV