Vei fi notificat de cate ori:

CV-ul tău nu este încă complet.

Completează-ți CV-ul în doar câteva minute!
Odată completat CV-ul poți aplica de câte ori dorești cu un singur click.
Completează CV

Buna ziua, sunt interesat/a de acest loc de munca.
Va trimit in atasament CV-ul meu.

Poti edita Cv-ul tau aici inainte sa il trimiti.

Trimite

Receptionera/a - PETROM CITY

Specificatii
Numele companiei Civitas PSG SA
Tip job full time
Disponibil imediat da

CIVITAS, lider in piata serviciilor de securitate din Romania, angajeaza receptioner/a in servicii de securitate pentru PETROM CITY - BUCURESTI

Program L-J / , V / , salariu in jur de 2000 ron plus tichete de masa in valoare de 200 ron.

CONTACT:

Responsabilitati:

-Desfasoara activitati de receptie in servicii de securitate la sediul beneficiarului, conform cerintelor contractuale incheiate cu acesta;

-Asigura, la inalte standarde de calitate, interfata intre companie si clientii/ vizitatorii acesteia;

-Supravegheaza activitatile din raza postului in care isi desfasoara activitatea, asigurand mentinerea unei ambiante placute si de siguranta in incinta si in spatiul inconjurator;

-Acorda asistenta pentru clienti, angajati si vizitatori intr-un mod politicos si profesional;

-Inregistreaza accesul clientilor/ vizitatorilor,

-Interzice accesul persoanelor care pot periclita bunurile si imaginea clientului in incinta obiectivului;

-Preia si directioneaza apelurile telefonice

-Completeaza documentele specifice serviciului de securitate

Informarea operativa privind ordinea si securitatea in obiectiv

Cerinte:

-cunostiinte operare PC

-cunostiinte foarte bune de comunicare si relationare cu clientii

Prezinta avantaje urmatoarele:

*atestat profesional agent de securitate

*cunostiinte de limba engleza

**cunostiinte in servicii de administratie (receptie/secretariat)

Beneficii:

-salariu competitiv *

-echipament de lucru comod si elegant

-loc de munca stabil, cu oportunitati de promovare

-performanta este recunoscuta si recompensata

La CIVITAS, ne bazăm pe oameni bine pregati i, având în comun ambi ia pentru performan ă i pasiunea pentru lucrul bine făcut.

Vrei sa te alaturi echipei noastre? Suna chiar acum sau trimite-ne un e-mail!

Anunturi recomandate

    Aplica acum cu CV