Vei fi notificat de cate ori:

Atentionare!

Pentru a aplica cu CV trebuie sa ai completat minim 60%.
Vei fi redirectionat spre pagina de editare Micro CV.

Completeaza MicroCV

Sunt interesat/a de acest loc de munca.
Va trimit in atasament CV-ul meu.

Poti edita MicroCv-ul tau aici inainte sa il trimiti.

Trimite

13 lei / ora - dispecer video

Specificatii
Numele companiei civitas
Tip job full time
Descriere

Civitas PSG angajeaza Operator Dispecer video

Candidatul ideal

- minim studii medii;
- cunostiinte minime operare pc foarte bune
- abilitati de comunicare telefonica;
- experienta anterioara si atestatul profesional de "Dispecer Centru Alarmare" reprezinta un avantaj;

Descrierea jobului

- program de lucru in ture zi/noapte;
- opereaza si intretine aparatura din dotare;
- supraveghere video a activitatii din obiectiv
- mentine legatura telefonica cu sefii de tura
- editeaza si updateaza periodic baza de date a dispeceratului;
- mentine legatura cu echipele tehnice prezente in teren;

- salariu platit la timp; - 12 lei/ora (intre 1900 si 2600 lei, in functie de ore)
- contract de munca in conditiile legii;

telefon - 727 730 762

    Aplica acum cu MicroCV
    florin

    Vezi toate anunturile