Vei fi notificat de cate ori:

CV-ul tău nu este încă complet.

Completează-ți CV-ul în doar câteva minute!
Odată completat CV-ul poți aplica de câte ori dorești cu un singur click.
Completează CV

Buna ziua, sunt interesat/a de acest loc de munca.
Va trimit in atasament CV-ul meu.

Poti edita Cv-ul tau aici inainte sa il trimiti.

Trimite

AGENT DE SECURITATE - RETAIL- 15 LEI/H - MEGA MALL

Specificatii
Numele companiei CIVITAS PSG
Tip job full time

Civitas angajeaza agenti de securitate in retail MILITARI - 15 LEI/H

Responsabilitati:

-Asigurarea securitatii bunurilor si persoanelor din obiectiv

-Informarea operativa privind ordinea si securitatea in obiectiv

-Observarea din timp a suspectilor si interceptarea acestora

-Completarea documentelor specifice serviciului de securitate

Cerinte:

-studii medii

-fara antecedente penale

-Caracter sociabil, responsabil, cu foarte bune abilitati de comunicare

-aspect fizic placut si ingrijit

Prezinta avantaje urmatoarele:

*atestat profesional agent de securitate

*conditie fizica intretinuta

**experienta in asigurarea securitatii spatiilor comerciale

***capacitatea de a depista cu usurinta persoanele suspecte, atentie distributiva

Beneficii:

-salariu competitiv

-echipament de lucru comod si elegant

-loc de munca stabil, cu oportunitati de promovare

-performanta este recunoscuta si recompensata

La CIVITAS, ne bazăm pe oameni bine pregati i, având în comun ambi ia pentru performan ă i pasiunea pentru lucrul bine făcut.

Vrei sa te alaturi echipei noastre? Suna chiar acum sau trimite-ne un e-mail!

    Aplica acum cu CV