Vei fi notificat de cate ori:

Atentionare!

Pentru a aplica cu CV trebuie sa ai completat minim 60%.
Vei fi redirectionat spre pagina de editare Micro CV.

Completeaza MicroCV

Sunt interesat/a de acest loc de munca.
Va trimit in atasament CV-ul meu.

Poti edita MicroCv-ul tau aici inainte sa il trimiti.

Trimite

Angajam adjunct sef port - OLTENITA

Descriere

TTS PORTURI FLUVIALE S.R.L. angajeaza adjunct sef port

Cerintele postului:
- studii superioare tehnice;
- minim 1 an experienta in functii de conducere;
- constituie avantaj experienta in activitatea portuara.

Atributii si responsabilitati:
- organizarea si coordonarea operatiunilor manipularii marfii in Portul Oltenita;
- coordonarea modului de organizare si desfasurare a activitatilor de exploatare portuara;
- coordonarea si urmarirea lucrarilor de mentenanta la nivel de port;
- participarea la elaborarea strategiei de exploatare portuara;
- urmarirea folosirii eficiente a utilajelor din dotare;
- coordonarea eficienta a fortei de munca din cadrul serviciului;
- urmarirea realizarii la timp si integral a programului de reparatii si de incadrare in graficele stabilite;
- urmarirea realizarii probelor I.S.C.I.R. a instalatiilor de ridicat, a sculelor si dispozitivelor introduse in dotare.

Beneficii:
- tichete de masa;
- sporuri acordate conform legislatiei in vigoare;
- pachet salarial atractiv.

    Aplica acum cu MicroCV