Vei fi notificat de cate ori:

MicroCv-ul tău nu este încă complet.

Durează doar câteva minute să îl completezi.
Partea bună este că îl completezi o singură dată și poți aplica rapid, de câte ori dorești, cu acesta.
Completeaza MicroCV Durează doar câteva minute

Sunt interesat/a de acest loc de munca.
Va trimit in atasament CV-ul meu.

Poti edita MicroCv-ul tau aici inainte sa il trimiti.

Trimite

Agent Achizitii

Specificatii
Numele companiei Radburg Soft Service
Tip job full time
Descriere

Radburg Soft Service își mărește echipa!

Cerințe:
- Cunoașterea limbii engleze (comunicare scrisă și orală)
- Experiență anterioară în vânzări reprezintă un avantaj;
- Cunoștințe de operare PC;
- Abilități de comunicare și negociere;
- Abilități de planificare și organizare;
- Atitudine pozitivă și proactivă;
- Persoană comunicativă, punctuală și responsabilă;
- Persoană capabilă să respecte termenele limită și sarcinile asumate;
- Orientat/ă către rezultate și îndeplinirea targetului de vânzări.

Responsabilități:
- Prospectarea pieței, identificarea și contactarea potențialilor clienți prin telefon și e-mail;
- Îndeplinirea unui număr zilnic de apeluri carte potențiali clienți pentru a vinde sau colecta anvelope;
- Identifică nevoile clienților și creează oferte personalizate pentru a finaliza procesul de vânzare;
- Menține o comunicare deschisă cu clienții pentru a-i fideliza;
- Promovează imaginea și produsele companiei;
- Se asigură că încasările respectă termenii prestabiliți;
- Respectă procedurile de desfășurare a activităților;
- Comunică cu departamentul de aprovizionare pentru a se asigura de disponibilitatea stocurilor;
- Întocmirea rapoartelor periodice pentru managerul departamentului.

Beneficii:
- Salariu motivant și bonusuri de performanță;
- Birou în zonă centrală;
- Loc de muncă stabil într-o companie ambițioasă ce se dezvoltă continuu;
- Mediu de lucru plăcut într-o echipă dinamică;
- Suport și asigurarea integrării rapide în activitate.

    Aplica acum cu MicroCV