Vei fi notificat de cate ori:

MicroCv-ul tău nu este încă complet.

Durează doar câteva minute să îl completezi.
Partea bună este că îl completezi o singură dată și poți aplica rapid, de câte ori dorești, cu acesta.
Completeaza MicroCV Durează doar câteva minute

Sunt interesat/a de acest loc de munca.
Va trimit in atasament CV-ul meu.

Poti edita MicroCv-ul tau aici inainte sa il trimiti.

Trimite

Agent Call Center Relatii Clienti in limba romana

Specificatii
Numele companiei SC OPEN MIND-GRUPPO OM SRL
Tip job full time

Angajam pe perioada nedeterminata personal pentru activitate de Call Center- Relatii Clienti in limba romana si activitate de Back Office pentru un important partener din Romania. Se lucreaza in sediul din orasul Iasi, intr-un mediu de lucru placut, optim pentru atingerea obiectivelor prestabilite si a parametrilor de performanta.
Cautam persoane ambitioase, perseverente si motivate care isi doresc stabilitate la locul de munca, crestere profesionala si salariala dar si un mediu de lucru la care sa revina din weekend in fiecare luni, cu drag!
Se ofera initial pachet salarial baza, compus din salariu fix in valoare de 2327 brut, plus tichete de masa in valoare de 20 de Ron/zi lucratoare (cca 400 Ron/luna) plus bonusuri de performanta, premii. De asemenea se ofera si formare initiala si continua, curs de pregatire teoretica si practica de 20 de zile lucratoare cu cei mai buni traineri!

Cerinte:
- cunostinte medii de calculator;
- experienta anterioara in domeniul Call Center sau in activitati similare constituie un avantaj;
- abilitati excelente de comunicare in limba romana vocabular bogat, comunicare eficienta;
- abilitatea de a acumula informatii din scurt timp;
- atitudine pozitiva in comunicarea cu clientii la telefon;
- abilitati de lucru in echipa si de buna relationare cu colegii si clientii;
- persoane ambitioase, competitive, muncitoare.

Descrierea jobului
Activitatea operatorilor presupune preluarea de apeluri si acordarea de asistenta clientilor si oferirea de informatii relevante si corecte si promovarea de servicii si produse.

Beneficii:
- training in sediu cu durata de 20 de zile platit si formare continua la locul de munca;
- mediu profesionist de lucru, colegi simpatici;
- program de lucru de preferat full time;
- posibilitatea de a avansa si a se dezvolta in cariera;
- contract de munca pe perioada nedeterminata, conditii de munca stabile;
- pachet salarial baza, compus din salariu fix in valoare de 2327 brut, plus tichete de masa in valoare de 20 de Ron/zi (cca 400 Ron/luna) plus bonusuri de performanta si alte premii.
- teambuilding-uri (de 2-3 ori pe an). Ne place sa lucram impreuna dar si sa ne distram ori de cate ori avem ocazia!

    Aplica acum cu MicroCV
    Lili

    Vezi toate anunturile