Vei fi notificat de cate ori:

Atentionare!

Pentru a aplica cu CV trebuie sa ai completat minim 60%.
Vei fi redirectionat spre pagina de editare Micro CV.

Completeaza MicroCV

Sunt interesat/a de acest loc de munca.
Va trimit in atasament CV-ul meu.

Poti edita MicroCv-ul tau aici inainte sa il trimiti.

Trimite

Agent contractare PF si PJ - Alba Iulia si imprejurimi

Specificatii
Numele companiei SC RETIM ECOLOGIC SERVICE SA
Tip job full time

Agent contractare (Alba Iulia si imprejurimi) - contract pe perioada determinata cu posibilitatea de prelungire

POSIBILITATE DE CASTIG RAPID!

Responsabilitati principale:

Indentificarea si contractarea tuturor generatorilor de deseuri, persoane juridice, institutii publice (door to door);
Prezentarea regulilor de colectare selectiva a deseurilor si de desfasurare a serviciului;
Realizarea planului de contractatre clienti in zona alocata;
Intocmirea rapoartelor zilnice cu privire la activitatea de contractare.

Cerinte:

Studii medii absolvite (studiile superioare reprezinta avantaj);
Permis de conducere categoria B-reprezinta avantaj;
Masina proprie-reprezinta avantaj;
Disponibilitate pentru munca de teren (aprox. aprox. 95% din timpul lucrat);
Abilitati de comunicare;
Atitudine proactiva;
Orientare catre rezultat;
Domiciliul stabil in Alba Iulia sau localitati limitrofe (20-25km).

Beneficii:

salariu fix + tichete de masa + comision
training-uri de pregatire;
oportunitatea de a lucra in cadrul unei companii reputabile, avand activitate regionala

    Aplica acum cu MicroCV