Vei fi notificat de cate ori:

Atentionare!

Pentru a aplica cu CV trebuie sa ai completat minim 60%.
Vei fi redirectionat spre pagina de editare Micro CV.

Completeaza MicroCV

Sunt interesat/a de acest loc de munca.
Va trimit in atasament CV-ul meu.

Poti edita MicroCv-ul tau aici inainte sa il trimiti.

Trimite

Agent Imobiliar Colaborator

Specificatii
Numele companiei Ana Dinulescu
Tip job colaborare proiect
Experienta experienta 1-3 ani
Nivel de studii absolvent
Limbi straine Engleza
Carnet conducere B
Disponibil imediat da
Descriere

Candidatul ideal

Ești o persoană dinamică, dornică d provocări și care nu acceptă NU ca răspuns?

REMAX ORIZONT își mărește echipa!

Căutăm persoane cu bune abilități d comunicare și negociere, cu spirit antreprenorial și dornice să se dezvolte continuu în procesul nostru d învățare.

Descrierea jobului

- Prosp ctar și cuno șter continuă pi ț i.
- Asist r cli nților d - lungul într gului proc s d tranz cțion r imobili ră.
- Promovar propri tății și găsir celui m i potrivit client.
- Organiz re timpului și muncii, lucrul riguros cu un sistem d dministr re a bazei de cli nți (CRM)
- Păstr rea legăturii și a relației cu portofoliul de clienți.
- Dezvoltarea continuă prin educație atât cea oferită prin intermediul rețelei RE/MAX, cât și autoeducație, networking, lectură, seminarii, dar și prin experiența căpătată pe teren, cu suportul echipei noastre.
- Vei încheia tranzacții și încasa comisioane consistente, proporționale cu munca depusă.

Beneficiile pe care le ai în echipa noastră:

- Posibilitatea de a câștiga venituri considerabile, mai mari decât un job cu salariu fix, direct proporționale cu determinarea și munca depusă.
- Training-uri special create și perfecționate pentru dezvoltarea ta personală și profesională, livrate atât live, cât și în platforma online de e-learning, disponibilă în permanență pentru o educație constantă, oferite atât de traineri ai Academiei RE/MAX cât și de traineri internaționali.
- O echipă mereu gata să ofere tot suportul, mentoratul, îndrumarea necesare, atât la începutul carierei, cât și pe tot parcursul ei.
- Oportunitatea de a avea propriul tău business într-un mediu sigur, testat, plin de oportunități și instrumentele necesare ascensiunii tale.
- Rețea veți face parte dintr-o rețea care lucrează împreună, local și internațional.
- Posibilitatea de a participa la evenimentele organizate în cadrul rețelei, la nivel național, european și internațional.
- Recunoașterea profesională cu cât devii mai recunoscut, apreciat și recomandat pentru munca pe care o depui, cu atât nivelul de câștiguri crește.
- Suportul echipelor noastre de specialiști din diverse domenii.
- Un mediu de lucru modern, plăcut, dinamic.
- Lucrăm doar prin intermediul contractului de colaborare, iar remunerația constă în comisionul încasat în urma tranzacțiilor efectuate.

    Aplica acum cu MicroCV