Vei fi notificat de cate ori:

MicroCv-ul tău nu este încă complet.

Durează doar câteva minute să îl completezi.
Partea bună este că îl completezi o singură dată și poți aplica rapid, de câte ori dorești, cu acesta.
Completeaza MicroCV Durează doar câteva minute

Sunt interesat/a de acest loc de munca.
Va trimit in atasament CV-ul meu.

Poti edita MicroCv-ul tau aici inainte sa il trimiti.

Trimite

Agent imobiliar vanzari/inchirieri Iasi

Specificatii
Numele companiei TNT IMOBILIARE
Tip job full time
Locuri vacante 3
Disponibil din nan-nan-nan

TNT IMOBILIARE, agentie imobiliara de peste 10 ani pe piata, angajeaza agenti imobiliari vânzări sau inchirieri .

Responsabilități principale:

Identifică clienții potențiali și stabilește întâlniri cu aceștia, prezintă oferte personalizate;

Determină nevoile și potențialul financiar al clienților pentru a propune soluțiile potrivite;

Menține o relație permanentă cu clienții

Se ocupă de semnarea contractului de vânzare/inchiriere și monitorizarea predării locuintei către client;

Candidatul ideal:

Experiența anterioară nu este obligatorie, dar este de preferat;

Capacitate de comunicare foarte buna;

Abilități excelente de organizare, negociere, planificare, de motivare și relaționare.

Gândire critică, rezolvare complexă a problemelor și capacitate de luare a deciziilor.

Etică profesională

Capacitatea de a lucra cu informații sensibile sau confidențiale.

Abilitatea de a lucra atât în echipă, precum și independent.

Capacitatea de a respecta termenele într-un mediu dinamic.
-PERMIS AUTO

Pentru mai multe detalii : Broker Mihaela Tehutu tel:

    Aplica acum cu MicroCV
    Mihaela Tehutu

    Vezi toate anunturile