Vei fi notificat de cate ori:

MicroCv-ul tău nu este încă complet.

Durează doar câteva minute să îl completezi.
Partea bună este că îl completezi o singură dată și poți aplica rapid, de câte ori dorești, cu acesta.
Completeaza MicroCV Durează doar câteva minute

Sunt interesat/a de acest loc de munca.
Va trimit in atasament CV-ul meu.

Poti edita MicroCv-ul tau aici inainte sa il trimiti.

Trimite

Reprezentant vanzari Accesorii Cluj

Specificatii
Numele companiei Regency Company
Tip job full time
Descriere

Candidatul ideal

Studii superioare finalizate;
Permis de conducere Cat. B;
Abilitati foarte bune de comunicare si negociere,capacitate de lucru in echipa , orientat catre client si rezultate;
Experienta in domeniul vanzarilor de minim 1 an;
Experienta in vanzarea de accesorii mobilier constituie avantaj;
Cunostinte bune de operare Microsoft Office (Excel, Word)

Responsabilitati

Administreaza si dezvolta portofoliul de clienti pe zona alocata
Analizeaza cerintele clientilor si ofera consultanta privind caracteristicile produselor
Mentine continuu relatia cu clientii si le ofera asistenta si solutii de rezolvare optima a situatiilor dificile;
Asigura analiza pietei si monitorizarea concurentei
Transmite rapoarte de vanzari in vederea optimizarii procesului si a strategiei de vanzari;
Colaboreaza cu managerii zonali pentru a alinia cel mai bun plan de dezvoltare pentru clientii din zona alocata, in vederea atingerii obiectivelor.

    Aplica acum cu MicroCV