Vei fi notificat de cate ori:

MicroCv-ul tău nu este încă complet.

Durează doar câteva minute să îl completezi.
Partea bună este că îl completezi o singură dată și poți aplica rapid, de câte ori dorești, cu acesta.
Completeaza MicroCV Durează doar câteva minute

Sunt interesat/a de acest loc de munca.
Va trimit in atasament CV-ul meu.

Poti edita MicroCv-ul tau aici inainte sa il trimiti.

Trimite

Agent Vanzari Bingo

Specificatii
Numele companiei SC Bingo Show SRL
Tip job full time

Acum este momentul să te alături echipei BingoMania! Căutam persoane cu o atitudine pozitivă, capabile să lucreze în echipă, amabile cu clienții și cu bune abilități de comunicare.

RESPONSABILITĂȚI:

Vânzarea cartoanelor de BINGO TV
Promovarea jocului de BINGO în rândul potențialilor jucători

BENEFICII:

Salariu fix + comision din vânzare
Training asigurat
Laptop și telefon de serviciu
Suport permanent din partea superiorului direct
Echipament vestimentar accesoriu cu logo-ul BingoMania
Loc de muncă fix (nu implică deplasări)

Descrierea companiei
BingoMania, este cel mai nou proiect de gambling din România, ce se vrea a fi cel mai de succes din istoria acestui tip de joc, având în spate o echipa cu o experiență de peste 30 de ani în domeniul jocurilor de noroc (bingo televizat, slot machine, pariuri sportive).

Ceea ce ne diferențiază de celelalte proiecte care au existat până în momentul de față, o reprezintă managementul performant, know-how-ul organizațional, precum și formatul atractiv al emisiunii televizate.

Contact tel. nr.:

    Aplica acum cu MicroCV
    Ala Popa

    Vezi toate anunturile