Vei fi notificat de cate ori:

Atentionare!

Pentru a aplica cu CV trebuie sa ai completat minim 60%.
Vei fi redirectionat spre pagina de editare Micro CV.

Completeaza MicroCV

Sunt interesat/a de acest loc de munca.
Va trimit in atasament CV-ul meu.

Poti edita MicroCv-ul tau aici inainte sa il trimiti.

Trimite

Agent vanzari/ Telesales

Specificatii
Numele companiei S.C. Russmedia S.R.L.
Tip job full time
Experienta experienta 1-3 ani
Nivel de studii calificat
Limbi straine Engleza
Locuri vacante 1
Beneficii Bonuri de masa, Asigurare medicala
Disponibil imediat da

Pentru a aplica va rugam sa va completati MicroCV-ul si sa aplicati cu acesta prin intermediul platformei Publi24.ro.

Candidatul ideal
Excelente abilitati de comunicare;
- Persoana organizata, persereventa
- Orientare catre client;
- Persoana responsabila, serioasa;
- Atitudine pozitiva, spirit de echipa
- Cunostintele de limba engleza constituie avantaj
- Experienta intr-un Call Center sau in vanzari ( de preferat );

Descrierea jobului
Responsabilitati principale:

- Contactarea telefonica a clientilor, promovarea si vanzarea serviciilor companiei catre clienti persoane juridice/fizice intr-o maniera consultativa, identificand nevoile acestora;
- Mentinerea si cresterea portofoliului de clienti al companiei.

Descrierea companiei
Russmedia Digital face parte din trustul de presă Russmedia GmbH din Austria care desfășoară activități în România, Austria, Germania și Ungaria.

    Aplica acum cu MicroCV
    Popa

    Vezi toate anunturile