Vei fi notificat de cate ori:

Pentru a aplica cu CV trebuie sa ai completat minim 60%.
Vei fi redirectionat spre pagina de editare Micro CV.

Completeaza MicroCV

Sunt interesat/a de acest loc de munca.
Va trimit in atasament CV-ul meu.

Poti edita MicroCv-ul tau aici inainte sa il trimiti.

Trimite

Agent vanzari teren tamplatie PVC & AL

Specificatii
Numele companiei BARRIER
Tip job full time
Experienta experienta 1-3 ani
Nivel de studii calificat
Carnet conducere B
Descriere

Daca ai :

Ai spirit pozitiv si vezi mereu partea buna a situatiei
Ai curajul de a cauta solutii noi
Pretuiesti fiecare coleg din echipa si fiecare client
Esti orientat spre excelenta
Ii tratezi pe ceilalti asa cum iti doresti sa fii tratat
Nu faci compromisuri
Consideri ca numai in echipa poti reusi
Esti perseverent in atingerea obiectivelor profesionale
Iti place sa comunici si sa negociezi
Ai experienta in activitatea de teren, minim 1 an ( constituie avantaj activitatea in domenii de constructii , productie, tamplarie pvc, aluminiu, pereti cortina).
Atunci esti viitorul nostru membru al echipei, pe postul de Area Sales Manager (ASM).

Descrierea jobului

Ce ar trebui sa faci?

Vei dezvolta in permanenta portofoliul de clienti ai firmei, prin prospectare, contactare, vizite, ofertare, consiliere si contractare.
Vei consolida pozitia companiei pe piata si vei creste notorietatea brandului prin atitudinea si actiunile pe care le intreprinzi.
Te vei asigura de indeplinirea obiectivelor de vanzari individuale si ale echipei.
Iti vei insusi un bagaj de cunostinte necesar proiectarii ferestrelor si portofoliului de produse Barrier;

Pentru inceput, iti oferim:

Venituri motivante corelate cu realizarile individuale cuprinse intre 2400 - 4500 lei net
Asigurare medicala si de viata
Alte beneficii, la alegere: tichete de masa, tichete de vacanta, pensie privata pilonul III,abonament la sala, prima de transport, ajutor pentru educatie copil
Program de training si integrare personalizat
Un mediu de lucru placut, modern si dinamic, orientat spre dezvoltarea oamenilor
Oportunitati de avansare in cariera
Autoturism, laptop, telefon

Descrierea companiei

Firma Barrier are o experienta remarcabila in domeniul tamplariei termoizolante, punand bazele structurii actuale in urma cu 25 ani si incepand sa produca ferestre si usi din PVC, sub numele de Barrier.

Ferestrele Barrier sunt produse in fabrica din Bacau, cu ajutorul a peste 400 de angajati, fiind renumite atat in Romania, cat si in Europa.

Pentru informatii suplimentare accesați http://www.barrier.ro/

    Aplica acum cu MicroCV
    SC ELECTRICPLUS SRL

    Vezi toate anunturile