Trimite
1

Agent vanzari uleiuri auto si industriale

Specificații
Numele companiei Geofizprospect SRL
Tip job full time
Experienta experienta peste 3 ani
Nivel de studii absolvent
Carnet conducere B
Salariu oferit 100 - 500 EURO
Locuri vacante 2
Disponibil din 2022-12-03
Descriere

Candidatul Ideal
Echipa noastra este in cautare de persoane motivate spre obtinerea succesului, cu calitati precum perseverenta, seriozitate, disciplina, ambitie si dedicare, pregatite sa cucereasca piata de vanzari de uleiuri auto si industriale.
Alăturându-te echipei noastre vei avea la dispoziție un întreg sistem de lucru și intrumentele necesare : sediu, birou personal, auto, laptop si suportul necesar pentru activitatea specifică.

Acest post este pentru tine daca:
Iti doresti sa te dezvolti profesional continuu si sa obtii succesul prin determinare si munca;
Ai bune abilitati de comunicare, socializare si prezentare;
Esti prezentabil si ingrijit;
Ai experienta in domeniul de vanzari de uleiuri industriale(de preferat inginer)
Sa iti doresti sa inveti si sa te specializezi in vanzari de uleiuri industriale.
Carnet conducere categoria B reprezinta o conditie obligatorie.
Un nivel ridicat de motivatie si energie iti vor aduce SUCCESUL!
Descrierea jobului
Prospectarea si cunoasterea continua a pietei;
Asistarea clientilor in procesul de identificare a necesitatilor acestora.
Promovarea uleiurilor comercializate de catre societate si gasirea celui mai potrivit client;
Pastrarea legaturii si a relatiei cu portofoliul de clienti;
Consultanta in achizitionarea si vanzarea de uleiuri;
Livrarea marfurilor vandute la locatiile solicitate de catre clienti.

Beneficiile pe care le ai in echipa noastra:
Limita superioară a câștigurilor va depinde doar de tine.
Vei incheia contracte si vei incasa comisioane, proportionale cu munca depusa.
Bonusuri in functie de performanta;
Suport evolutiv in vederea atingerii scopului propus;
Un mediu de lucru modern, dinamic si placut;

Cristian Dumitrascu