Trimite

Medic Veterinar si Asistent veterinar- Joita, judet Giurgiu

Specificații
Numele companiei Smart pet plus srl
Tip job full time
Disponibil din NaN-NaN-NaN
Descriere

Descriere:
Cabinetul veterinar SMART PET PLUS caută un medic veterinar dedicat și pasionat, fie student în anul terminal (anul 5 sau 6), pentru a se alătura echipei noastre. Suntem un cabinet veterinar modern, axat pe furnizarea celor mai bune servicii medicale pentru animalele de companie din comunitatea noastră.

IN CADRUL CABINETULUI AVEM IMPLEMENTAT UN PROGRAM DE CASTRARI GRATUITE

DETINEM UN ADAPOST PRIVAT DE CATEI IN LOCALITATE

Responsabilități:
Consultații medicale și diagnosticare pentru animalele de companie.

Tratamente medicale

Colaborare eficientă cu restul echipei pentru îngrijirea și tratamentul optim al animalelor

Menținerea standardelor de calitate și a procedurilor de lucru în conformitate cu regulamentele veterinare

Cerințe:
Diplomă de medic veterinar sau adeverinta de student pentru studenții în anul terminal
Atestat de libera practica
Capacitatea de a lucra în echipă și de a comunica eficient cu proprietarii de animale
Pasiunea pentru îngrijirea și sănătatea animalelor
Disponibilitatea de a învăța și de a se dezvolta continuu în domeniul veterinar

Beneficii:
Oportunitatea de a lucra cu o echipă experimentată și dedicată
Dezvoltare profesională și oportunități de avansare
Mediu de lucru modern și echipamente de ultimă generație
Pachet salarial competitiv și beneficii adiționale
Dacă sunteți pasionat de îngrijirea animalelor și vă doriți să vă alăturați unei echipe dinamice și orientate spre excelență, vă rugăm să trimiteți CV-ul și o scrisoare de intenție la adresa de e-mail atasata anuntului

Observație: Doar candidații selectați pentru interviu vor fi contactați. Mulțumim pentru înțelegere.

marian dragomir