Vei fi notificat de cate ori:

Atentionare!

Pentru a aplica cu CV trebuie sa ai completat minim 60%.
Vei fi redirectionat spre pagina de editare Micro CV.

Completeaza MicroCV

Sunt interesat/a de acest loc de munca.
Va trimit in atasament CV-ul meu.

Poti edita MicroCv-ul tau aici inainte sa il trimiti.

Trimite

Agent vanzari

Specificatii
Numele companiei Sc Pick Up Srl
Tip job full time

Societatea Pick Up angajează Agent vânzări în domeniul comercializării accesoriilor pentru utilitare!

Responsabilități:

Desfă oară activitatea de promovare și vânzare de produse și servicii în domeniul accesoriilor / tunning auto;
Prezintă clienților produsele și caracteristicile acestora într-o manieră atractivă, descoperind nevoia clientului;
Prospectează piața și identifică noi potențiali clienți;
Își urmărește zilnic obiectivele de vânzări pe care trebuie să le atingă și culege feedback de la colegii din echipă;
Menține permanent legătura cu clienții existenți pentru fidelizarea acestora;
Prezintă și promovează direct produsele / serviciile prin realizarea de oferte pentru clienții
potențiali și cei existenți;
Pune în aplicare strategii de vânzare i negociere cu clien ii.

Cerințe:
Disponibilitate de adaptare a programului de lucru la cerin ele postului;
Capacitate de a promova i explica diferitele produse i servicii clien ilor, într-o manieră convingătoare;
Calități foarte bune de prezentare, comunicare și negociere;
Diplomație, proactivitate și orientare către client;
Spirit de echipă;
Spirit de observație și inițiativă;
Orientare spre client;
Disponibilitate de participare la expoziții naționale și internaționale (ocazional) din domeniul auto;
Disponibilitate pentru deplasări;
Cunoștințe PC, pachet Office;
Permis de conducere cat. B;
Cunoașterea limbii engleze si germane constituie un avantaj;
Activitatea anterioară într-un post similar poate fi un criteriu important de selecție.

Beneficii:
Pachet salarial atractiv+ bonusare din vânzări;
Oportunitate de dezvoltare prin cursuri de formare profesională;
Mediu de lucru plăcut;

    Aplica acum cu MicroCV