Vei fi notificat de cate ori:

Atentionare!

Pentru a aplica cu CV trebuie sa ai completat minim 60%.
Vei fi redirectionat spre pagina de editare Micro CV.

Completeaza MicroCV

Sunt interesat/a de acest loc de munca.
Va trimit in atasament CV-ul meu.

Poti edita MicroCv-ul tau aici inainte sa il trimiti.

Trimite

Agent Vanzari

Specificatii
Numele companiei ELECTRICNET
Tip job full time
Descriere

Candidatul ideal
Pentru a avea rezultate in vanzari este obligatoriu sa ai atitudine pozitiva si sa tinzi catre succes!
Esti candidatul potrivit daca:
- Ai foarte bune abilitati de comunicare si relationare;
- Ai abilitati de a solutiona rapid situatiile dificile;
- Esti dornic de afirmare si de a invata lucruri noi;
- Spirit de echipa;
- Privesti proiectele ca pe o provocare si o oportunitate de dezvoltare;
- Ai cel putin studii medii;
- Experienta minima in vanzari directe (fara a fi obligatorie).
Acest job poate fi o provocare si o oportunitate de dezvoltare!
Descrierea jobului
- promovarea si vanzarea produselor companiei (ENERGIE si GAZ) catre clienti prin vanzare door to door;
- colecteaza documentele necesare si incheie contracte cu persoanele fizice;
- raportarea zilnica a rezultatelor catre coordonatorul de echipa;
- acoperirea in permanenta si eficient a zonei alocate, conform programului de rute zilnice;

Se ofera:
- contract de munca
- salariu fix + comision din vanzari ( 1500-5000 RON )
- training
- posibilitate de promovare
- loc de munca placut intr-un colectiv tanar

    Aplica acum cu MicroCV