Vei fi notificat de cate ori:

Atentionare!

Pentru a aplica cu CV trebuie sa ai completat minim 60%.
Vei fi redirectionat spre pagina de editare Micro CV.

Completeaza MicroCV
Sunt interesat/a de acest loc de munca.
Va trimit in atasament CV-ul meu.

Poti edita MicroCv-ul tau aici inainte sa il trimiti.

Alior Bank-Divizia vanzari directe angajea consilier credite cu EXPERIENTA

Specificatii
Numele companiei Banca
Tip job full time
Descriere

Institutie bancara echipa de vanzari directe ANGAJEAZA :
Consilier credite , de preferat cu experienta in vanzari si nu numai ,studii minim liceul ,dornici de a se dezvolta profesional in domeniul financiar bancar,alaturandu se unei echipe tinere.

Descrierea jobului
-minim ,studii medii(liceu)

Prospеctarea si idеntificаrеa potеntiаlilor clienti persoane fizice- dispоnibilitatе la munca de tеren cat si de birou

-Evaluarea si decizia transmiterii aplicatiilor in analiza
-Vanzarea activa a produselor de top , Cardul de credit si Creditul de nevoi personale
-Dezvoltarea portofoliului de clienti impreuna cu echipa de vanzari din care face parte
-Mentinerea si dezvoltarea in permanenta a relatiei cu clientii tai
-Servicii post vanzare

Alatura-te echipei si obtii:
-Salariu fix(program de 8 ore flexibil)
- Venit motivant din bonusuri functie de realizarile lunare
- Conditii optime de obtinere a bonusurilor(targete lunare tangibile)

- Mediu de lucru atractiv, alaturi de o ochipa tanara si dinamica
- Oportunitatea dezvoltarii personale si profesionale
-Constitue un avantaj EXPERIENTA in vanzari .
VALABIL pentru Buzau si RM Sarat

    Aplica acum cu MicroCV
    Dragos Milea

    Vezi toate anunturile