Vei fi notificat de cate ori:

MicroCv-ul tău nu este încă complet.

Durează doar câteva minute să îl completezi.
Partea bună este că îl completezi o singură dată și poți aplica rapid, de câte ori dorești, cu acesta.
Completeaza MicroCV Durează doar câteva minute

Sunt interesat/a de acest loc de munca.
Va trimit in atasament CV-ul meu.

Poti edita MicroCv-ul tau aici inainte sa il trimiti.

Trimite

Angajam agent imobiliar

Descriere

Ne formam echipa! Suntem in cautare de colegi!

Daca iti doresti sa inveti sa vinzi si sa construiesti o cariera in domeniu,contacteaza-ne cu incredere!
Candidatul ideal:
-Persoana activa,sociabila,diplomata cu orientare spre rezultat;
-Posesor permis conducere cat ,,B'' si detinerea unei masini personale pentru activitatea de teren;
-Bune abilitati de comunicare atat verbal cat si scris;
-Dorinta puternica de dezvoltare profesionala si progres;
-Cunostinte operare PC;
-Experienta in vanzari NU este obligatorie insa trebuie sa inveti acest aspect;
-Disponibilitate atat pentru munca de teren cat si pentru cea de birou.
Descrierea jobului:
-Profesia de agent imobiliar presupune crearea relatiei cu potentialii clienti, identificarea nevoilor spre a putea oferi solutii.
-Responsabilitatile primare consta in:
-Prospectarea pietei imobiliare;
-Crearea portofoliului de proprietati si managerierea acestora;
-Promovarea atat pe site-ul agentiei cat si pe platformele de publicitate cu care colaboram;
-Intermedierea sau reprezentarea (dupa caz) a tranzactiei si intocmirea documentatiei aferente.
Ce oferim:
-Training-uri de vanzari (si nu numai) care sa te ajute sa te dezvolti profesional;
-Venituri mult peste media nationala, direct proportionale cu efortul si munca depusa, comisioane peste media pietei;
-Mediu de lucru prietenos si competitiv;
-Toata logistica necesara in vederea desfasurarii cu succes a activitatii;
-Stabilitate.

Daca iti doresti sa castigi pe masura muncii tale asteptam CV-ul tau iar noi te vom invita la o discutie.

    Aplica acum cu MicroCV