Vei fi notificat de cate ori:

CV-ul tău nu este încă complet.

Completează-ți CV-ul în doar câteva minute!
Odată completat CV-ul poți aplica de câte ori dorești cu un singur click.
Completează CV

Buna ziua, sunt interesat/a de acest loc de munca.
Va trimit in atasament CV-ul meu.

Poti edita Cv-ul tau aici inainte sa il trimiti.

Trimite

Angajam consilier vanzari credite in Sfantu Gheorghe

Specificatii
Numele companiei BT Direct
Tip job full time

BT Direct angajeaza in Sfantu Gheorghe, consilier vanzari credite directe pentru birou credite.

Candidatul ideal

Experienta in institutii de creditare / domeniul bancar constituie un avantaj dar nu este obligatoriu
Aptitudini utilizare PC & aplicatii MS Office
Capacitate de analiza si sinteza
Foarte bune abilitati de relationare, planificare si organizare
Abilitate de a lucra cu termen limita
Atentie la detalii
Orientare catre client

Descrierea jobului

Responsabilitati:

Verificarea corectitudinii documentelor primite si indeplinirea conditiilor de eligibilitate
Completarea, modificarea si actualizarea informatiilor introduse in aplicatia de credit
Identificarea si raportarea cazurilor de frauda
Intocmirea rapoartelor zilnice de productivitate;

Ce oferim noi?
Mediu de lucru activ;
Oportunitatea de a lucra intr-o echipa proactiva;
Posibilitatea de a avea acces la informatie;
Training pe produse, comunicare si proceduri necesare desfasurarii activitatii zilnice;
Salariu fix atractiv, plus bonuri de masa;
Bonus in functie de performante.

Descrierea companiei
BT Direct IFN SA este o institutie financiara nebancara, membra a Grupului Financiar Banca Transilvania.

    Aplica acum cu CV