Vei fi notificat de cate ori:

MicroCv-ul tău nu este încă complet.

Durează doar câteva minute să îl completezi.
Partea bună este că îl completezi o singură dată și poți aplica rapid, de câte ori dorești, cu acesta.
Completeaza MicroCV Durează doar câteva minute

Sunt interesat/a de acest loc de munca.
Va trimit in atasament CV-ul meu.

Poti edita MicroCv-ul tau aici inainte sa il trimiti.

ANGAJAM !!! ECHIPA NOASTRA ADUCE BUCURIE IN ZILELE DE VARA !!

Specificatii
Numele companiei MED-ICE TOP SRL
Tip job full time
Salariu oferit 500 - 1000 EURO
Locuri vacante 2
Disponibil imediat da
Descriere

publi24

 1 / 1

ANGAJAM

 Iasi, Iasi

Valabil din 15.04.2

Tip jobFull time

Descriere

Permis de conducere categ B
experienta sofat min. 3 ani

* Familiarizat cu documentele fiscale (facturi, avize)

Descrierea jobului

* Efectuarea distributiei de inghetata pe rutele stabilite, in Iasi si localitatile limitrofe

* Mentinerea si imbunatatirea relatiei cu clientii din portofoliu

* Gestionarea cu atentie a marfurilor aflate in depozit

* Participarea activa la operatiunile de incarcare/descarcare a marfii

Publi24_1614100909

    Aplica acum cu MicroCV