Vei fi notificat de cate ori:

Atentionare!

Pentru a aplica cu CV trebuie sa ai completat minim 60%.
Vei fi redirectionat spre pagina de editare Micro CV.

Completeaza MicroCV

Sunt interesat/a de acest loc de munca.
Va trimit in atasament CV-ul meu.

Poti edita MicroCv-ul tau aici inainte sa il trimiti.

Trimite

angajez agent vanzari

Specificatii
Numele companiei manolly
Tip job full time

Sc Manolly Srl, specializati in productia, vanzarea si montajul usilor de garaj sectionale rezidentiale, industriale si automatizari pentru porti, dar si a altor produse;

Angajeaza: Agent Vanzari

Candidatul ideal
- experienta minima in domeniul vanzarilor.
- placerea de a lucra in domeniul vanzari si de a relationa cu oamenii;
- abilitati de negociere si perseverenta
- disponibilitate deplasari
-persoană care posedă permis de conducere categ. B;
-fara antecedente penale

Descrierea jobului
- sa cunoasc foarte bine produsele din portofoliul companiei;
- contactarea potentialilor clienti in mediul urban si rural - activitate pe teren - door to door
- s realizeze obiectivele de vanzari;
- sa-si pastreze tinuta personala ingrijita si adecvata rolului de vanzator.

Beneficii;
-contract de munca pe perioada nedeterminata
-salariu atractiv+bonuri de masa
-masina de serviciu
-telefon de serviciu

    Aplica acum cu MicroCV