Vei fi notificat de cate ori:

Atentionare!

Pentru a aplica cu CV trebuie sa ai completat minim 60%.
Vei fi redirectionat spre pagina de editare Micro CV.

Completeaza MicroCV

Sunt interesat/a de acest loc de munca.
Va trimit in atasament CV-ul meu.

Poti edita MicroCv-ul tau aici inainte sa il trimiti.

Trimite

Business development manager

Specificatii
Numele companiei Miell Quality & Co. Srl
Tip job full time

Vreti sa-ti asumi un rol important in expansiunea companiei Miell Quality & Co Srl. in Romania,cu referinte internationale,impreuna cu toate optiunile si varietatile lui?Atunci echipa internationala a companiei Miell Quality & Co Srl.(http://miellquality.hu/ro/pagina de start) te cauta pentru pozitia lider de mai jos.

Fișa postului:
Business Development Manager

Locul activității de muncă:
Romania

Atribuții:

Planificarea si executarea planului de business integrat
Elaborarea, dezvoltarea si managingul continuă a strategiei de vânzare
Asumarea răspunderii în scopul coordinării și atingerii obiectivelor strategice aprobate de proprietar, cu planificarea și monitorizarea cifrelor strategice
Căutarea noilor parteneri, detectarea noilor oportunități de afaceri, elaborarea ofertelor conexe, organizarea, derularea negocierilor
Este in contact cu partenerii existenți
Planificarea si monitorizarea nevoilor de pe pia a for ei de muncă, derularea în totalitate a proiectelor
Organizeaza, planifica, coordoneaza si controleaza proiectele
Evalueaza constant performanta contractelor(vanzari,profitabilitate,servicii, etc.)
Responsabilitate profit și pierdere în privința proiectelor încredințate
Întocmirea reportajelor profesionale și de afaceri,participarea la meetinguri
Colaborare strânsă cu departamentele de parteneriat al firmei Miell Group
Folosirea sistemului CRM
Ceea ce oferim:
Atribuții responsabile,munca diversificata
Salariu competitiv
Masina,telefon și laptop de serviciu
Dobândire multilaterală de experiență si posibilitate de dezvoltare profesionala la o companie internationala
Mediu de lucru excelent si motivant
Cerințe:
Absolvent de studii superioare cu experienta relevanta minim 3 ani într-un post similar
Competențe extraordinară de comunicare și de negociere în limbile română și engleza
Limba maghiara optional
Sistem activ de relații în primul rând în industria automobilelor
Executarea exactă, precisă și independentă a muncii
Personalitate capabilă de luare a deciziilor, personalitate pro-activă
Cunostinte MS Office

Se consideră avantaj:
Experiență în domeniul asigurării calității
Cunoașterea sistemelor de calitate
Experiență profesională în domeniul producției auto
Cunostinte temeinice legate de prestarea serviciilor de calitate(verificarea si sortarea produselor)
Cunostinte a sistemelor de management

Se poate aplica prin trimiterea unui CV in limbiile romana si engleza,cu fotografie inclusă,respectiv cu menționarea postului candidat la următoarele adrese de E-mail:

    Aplica acum cu MicroCV