Vei fi notificat de cate ori:

CV-ul tău nu este încă complet.

Completează-ți CV-ul în doar câteva minute!
Odată completat CV-ul poți aplica de câte ori dorești cu un singur click.
Completează CV

Buna ziua, sunt interesat/a de acest loc de munca.
Va trimit in atasament CV-ul meu.

Poti edita Cv-ul tau aici inainte sa il trimiti.

Consilier vanzari/Identificator piese auto - magazin piese auto

Specificatii
Numele companiei MOTOR STARTER SRL
Tip job full time
Salariu oferit 100 - 500 EURO
Beneficii Bonus din vanzare

Esti entuziasmat/a sa faci parte dintr-o echipa de oameni ambitiosi si profesionisti dedicati 100% succesului clientilor. Vrei sa ajungi cel mai bun, esti axat pe victorie dar, in acelasi timp, esti capabil sa intretii un mediu de lucru sanatos, echilibrat, bazat pe respect reciproc.

Descrierea postului:
* Preluarea solicitarilor clientilor si realizarea ofertelor de piese auto
* Identificarea pieselor solicitate de clienti in programele specifice
* Comandarea pieselor ofertate
* Receptionarea marfii comandate
* Realizarea returului de marfa
* Comunicarea telefonica sau pe e-mail a ofertelor de piese auto

Cerinte esentiale:

* Abilitati de comunicare
* Cunostiinte de operare pc
* Cunostinte in operarea programelor de identificare a pieselor auto
* Cunostiinte in domeniul pieselor auto si a modurilor de functionare ale acestora
* Experienta pe un post similar constituie avantaj

Beneficii:

* Pachet salarial atractiv
* Colectiv tanar si dinamic
* Dupa primele 3 luni se ofera bonusare din vanzari

    Aplica acum cu CV