Vei fi notificat de cate ori:

Atentionare!

Pentru a aplica cu CV trebuie sa ai completat minim 60%.
Vei fi redirectionat spre pagina de editare Micro CV.

Completeaza MicroCV

Sunt interesat/a de acest loc de munca.
Va trimit in atasament CV-ul meu.

Poti edita MicroCv-ul tau aici inainte sa il trimiti.

Trimite

Consilier vânzări piese auto

Specificatii
Numele companiei Metauto
Tip job full time
Disponibil din nan-nan-nan
Descriere

Descrierea jobului

Preluarea solicitarilor de oferta si a comenzilor de piese auto de la clienti;
Identificarea in programele existente a pieselor solicitate de catre clienti;
Intocmirea ofertelor si informarea clientilor cu privire la statusul comenzilor;
Oferirea de informatii si suport necesar clientilor;
Identificarea celor mai bune solutii pentru clienti si companie;
Contributie activ la indeplinirea obiectivelor departamentului.

Candidatul ideal

Absolvent de studii medii, preferabil tehnice;
Cunostinte de operare PC;
Permis de conducere cat B
Bune abilitati de comunicare si organizare,orientare catre client.

Cautam un coleg care isi doreste sa invente si sa dezvolte impreuna cu noi;
Îți oferim un mediu de lucru primitor și colegi mereu gata să te ajute;

    Aplica acum cu MicroCV
    Bogdan Staicu

    Vezi toate anunturile